Skocz do zawartości

gdzie byłam jak mnie z Wami nie było ;)


Sehnsucht

Rekomendowane odpowiedzi

ĆWICZENIE ZAMKNIĘTE

 

Po dwutygodniowej nieobecności wracam do Was kobitki :buzki:

 

Za karty zabiorę się pewnie po weekendzie, więc póki co ćwiczenie na powitanie.

Nie wiem ile jest otwartych (strasznie dużo do czytania mam po takim okresie bez netu, więc jeszcze nie wszystko ogarniam), mam nadzieję, że dacie radę. A że co niektórzy domagają się ćwiczeń na określanie miejsc -to powinno być ok.

 

Gdzie byłam w ciągu ostatnich dwóch tygodni?

W jakim celu? Z kim? Czym podróżowałam? Gdzie nocowałam?

Jakie były moje odczucia? ... i co tam Wam jeszcze przyjdzie do głowy

 

Dla ułatwienia /utrudnienia dodam, że wyjazdy były 2 i zupełnie od siebie różne ;)

I absolutnie nie chodzi o kurs W.Jóźwiaka !!!

 

Odpowiedź we wtorek, albo kiedy tam będziecie gotowe.

Edytowane przez Sehnsucht
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłaś na Kursie Taroka u Jóżwiaka:D

 

Bez sensu by było gdybym pytała o to, o czym większość z Was i tak wiedziała.

Kurs Jóźwiaka odbył się 30-31.01.2010 i to na miejscu, w moim mieście.

Ja pytam o okres 01.02. - 12.02.2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro to nie ten kurs to mialas egzaminy na uczelni a pozniej pojechalas do faceta:mruga:

 

To tak intuicyjnie czy karty kładłaś? Bo jak tylko intuicyjnie, to może spróbuj karty położyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 kielichów-umiarkowanie-diabeł

No to zaczynamy;-) Na pewno wyjechałaś ze swojego miasta gdzieś gdzie masz jakby drugi Dom,chyba duzo tam roślinek przyrody.Myslę ze wypoczywałaś tam sobie i ze musiało tam być goraco-może klimatowo też-ale stawiam na 2 tygodnie udanego sexu z mezem;-)

W jakim celu tam byłaś?

Umiarkowanie-paz buław-10 kielichów

Cel-wypoczynek relaks,zwiedzanie oglądanie pieknych widoków i bliskość z partnerem;-)

Z kim

6 mieczy- rycerz monet-z mężczyzną ,chyba to maż bo ostatnio tez w monetowym mi się

pokazał;-)

gdzie nocowałaś?

Świat-10 denarów-3 denarów

To chyba zagraniczny wyjazd był. mam trudności z określeniem miejsc ale ta 3 monet też hotel mi pokazuję i to jakis wypasiony chyba…

Twoje odczucia?

Rycerz kielichów-6 buław-6 monet-chyba było bardzo romantycznie i fajnie niemniej cieszysz się że jestes już w domu,trochę chyba kasy poszło na ta podróż…

czym podrózowałaś?

6 mieczy-księzyc-statkiem droga morska;-)

 

Dobrze ze jesteś:serduszka_na:

Edytowane przez dezire3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 kielichów-umiarkowanie-diabeł

No to zaczynamy;-) Na pewno wyjechałaś ze swojego miasta gdzieś gdzie masz jakby drugi Dom,chyba duzo tam roślinek przyrody.Myslę ze wypoczywałaś tam sobie i ze musiało tam być goraco-może klimatowo też-ale stawiam na 2 tygodnie udanego sexu z mezem;-)

W jakim celu tam byłaś?

Umiarkowanie-paz buław-10 kielichów

Cel-wypoczynek relaks,zwiedzanie oglądanie pieknych widoków i bliskość z partnerem;-)

Z kim

6 mieczy- rycerz monet-z mężczyzną ,chyba to maż bo ostatnio tez w monetowym mi się

pokazał;-)

gdzie nocowałaś?

Świat-10 denarów-3 denarów

To chyba zagraniczny wyjazd był. mam trudności z określeniem miejsc ale ta 3 monet też hotel mi pokazuję i to jakis wypasiony chyba…

Twoje odczucia?

Rycerz kielichów-6 buław-6 monet-chyba było bardzo romantycznie i fajnie niemniej cieszysz się że jestes już w domu,trochę chyba kasy poszło na ta podróż…

czym podrózowałaś?

6 mieczy-księzyc-statkiem droga morska;-)

 

Dobrze ze jesteś:serduszka_na:

 

Dla ułatwienia /utrudnienia dodam, że wyjazdy były 2 i zupełnie od siebie różne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh no to co ja mam teraz zrobić? jeszcze raz zapytać...bede beczeć teraz

W zwiazku z moją ślepotą wnoszę korekte do ćwiczenia;-)

1 wyjazd

W jakim celu?

6 buław-królowa monet-9 monet

Wyjazd za miasto gdzieś w ładne rejony do jakiejs przyjaciółki co ma Dom

Z kim?

8 mieczy-sama chyba pojechałaś

Czym podróżowałaś?

8 monet-z koleją mi się kojarzy

Gdzie nocowałaś?

Paz buław-8 denarów-u kogoś z rodziny,może masz brata

Odczucia?

Świat as monet 4 buław

Chyba dobrze się tam czułaś może upatrzyłaś sobie miejsce na wlasny Dom…duzo radości dal ci ten wyjazd

2 wyjazd

W jakim celu?

Papież-król buław-pustelnik

Chyba zagraniczny na zaproszenie mężczyzny,aby odpocząć,moze jakies szkolenie z pracy to było

Z kim?

Kochankowie-as buław-2 monet-z kimś z pracy

Czym podróżowałaś?

Krol kielichów-uprę się że to statek był

Gdzie nocowałaś?

Sprawiedliwość-as monet-hotel

Odczucia?

5 mieczy-4 monet-odrodzenie-byłaś chyba zmeczona bardzo na początku ale stwierdziłas na końcu ze było warto,jakos cie ten wyjazd ożywił moze jakies doswiadczenie zdobyłaś dodatkowe

Edytowane przez dezire3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie byłam w ciągu ostatnich dwóch tygodni?

W jakim celu? Z kim? Czym podróżowałam? Gdzie nocowałam?

Jakie były moje odczucia? ... i co tam Wam jeszcze przyjdzie do głowy

 

Dla ułatwienia /utrudnienia dodam, że wyjazdy były 2 i zupełnie od siebie różne ;)

 

CEL Ogólnie byłaś w miejscu gdzie uczyłaś się pracy z ludźmi i dla ludzi,brania odpowiedzialności za osoby,których los zależy od nas.Dawałaś,ale też otrzymywałaś to było wspólne ubogacanie,zdobywanie wiedzy,może wykładowcą był jakiś mężczyzna.

 

Czym się charakteryzował pierwszy wyjazd?

Król buław(wyszedł mi też w przełożeniu)6 mieczy rycerz buław

 

Wyjazd był związany z nauka i jej obiektywną metodologią,stosowaną przez pokolenia,by przesiać mity,przesądy i zabobony od faktów.Zdobywałaś wiedzę o relacji między Niebem a ziemią,może zgłębiałaś tajniki magii??????albo jakąś specjalną wiedzę,która poprzez specjalne techniki ma moc,by przynieść ratunek w chwili zagrożenia.Może chodzi o techniki zabezpieczania się przed energiami oraz niewyjaśnionymi rzeczami?Chciałaś przezwyciężyć swoje obawy i patrzeć spokojnie w przyszłość.Bardzo szybko przebiegł Ci ten kurs.To było jak skok na głęboką wodę.Ale jak dla Ciebie to chciałabyś więcej i więcej,ale jakoś czasu było mało. UUUUUUUUUFFFF ale się rozgadałam:P

 

Czym charakteryzował się drugi wyjazd?

Cesarz,9 mieczy Królowa denarów

Tam było już dwoch wykładowców,mężczyzna i kobieta.Pan zawładniający całą społecznością,Ten kurs był jakby kulminacją i finalizacją nad tym co zostało osiągnięte Myślę,że przedmiotem była psychika ludzka.9m to zakończenie jakiegoś procesu myślowego.Te myśli przekształcają naszą osobowość.Czyli czas wyjazdów bardzo owocny dla Ciebie.

 

Z kim pojechałas? As mieczy,9 buławz mężczyzną może z dwoma?A może sama?

Czym podróżowałam ,8 buławczymś bardzo szybkim?samolot........... o rany..........to mi tu kursy nie pasują:icon_rolleyes:

Gdzie nocowałaś?Cesarzowa,U kogoś z rodziny?

Jakie były Twoje odczucia?6monet(też mi wyszła z przełożenia)GwiazdaNa pewno dużo otrzymałaś,ale tęż dużo dałaś od Siebie,ale też odkryłaś swoją misję .Otworzyłaś się jeszcze bardziej na swoją intuicję i poczułaś jedność z kosmosem .Wzaszła Twoja Gwiazda..........ale za filozofowałam:D

Ja tu się napisałam,a okaże się.......że był to tylkowyjazd na urlop;>

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okres 01.02. - 12.02.2010

1 wyjazd

Gdzie bylas?

Walet mieczy-Mag-Umiarkowanie

Wydaje mi sie,ze dostalas pewna wiadomosc od kogos,moze jakiegos przyjaciela.To byla pewna propozoycja,list,sms.

Mag i walet mieczy kojarza mi sie,albo z jakas praca charytatywna,albo np z wrózka..Jakimis targami zwiazanymi z ezoteryka. Bylas na to zdecydowana.Chcialas to zrobic.Twoje odczucia byly dobre,wierzylas,ze ci sie uda.

 

Dlaczego tam bylas?

Walet monet-Królowa pucharów-5 bulaw

Skojarzylo mi sie z chrzcinami,slubem,zareczynami,albo po prostu rozwijaniem siebie i wlasnym umiejetnosci.Wyjazd w celach zdrowotnych,zrekonstruowania swoim sil wewnetrznych.

 

Kto byl z toba?

10 bulaw-Slonce-Kaplan

Hmm..Gdy wyskoczyla mi 10 bulaw na poczatku,juz nie chcialam dociagac wiecej kart,ale cos mnie podkuislo.Na poczatku bylas sama,z tym wszystkim,jakas presje na pewno czulas,a moze po prostu dreszczyk emocji,ale pózniej chyba jakis mezczyzna pojawil sie obok ciebie.

 

2 wyjazd

Gdzie bylas?

Król pucharów-Moc-5 monet

 

Dlaczego tam bylas?

Cesarzowa-4 monet-2 monet

 

Kto byl z toba?

3 pucharów-2 mieczy-5 pucharów.

 

No to moze tak od konca.Mysle,ze na poczatku bylas z kims,jakies inne osoby byly gdzies w tle,ale pózniej zostalas sama,na jakis czas.Wyjazd ogólnie chyba byl zeiazany z praca,albo z funduszami.Chcialas przejac kontrole,chcialas aby wszystko poszlo po twojej mysli.Sytuacja tez byla zwiazan,z podjeciem pewnej decyzji,moze finansowej,albo rodzinnej.Juz nie bede sie domyslac co oznacza ta cesarzowa..Moze matka,albo przyjaciólka??Albo po prostu ty sama.Moja druga teoria,to taka,ze bylas odpoczac,bo nie mialas juz sil.

 

Czym podrózowalas?-8 bulaw,w przelozeniu kolo fortuny-Autem.

 

Nocowalas w hotelu i/albo u przyjaciólki,albo u kogos z rodziny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd1

Gdzie Głupiec Rydwan Może na jakąś imprezę, albo coś z dzieckiem.. chrzest czy coś...albo czyjaś nowa droga czyli ślub..Może tam gdzie byłaś, to sporo się przemieszczałaś z miejsca na miejcie, może wycieczka jakaś?? I na piechotkę i samochodem, autokarem..

 

z kim 10 Kielichów 2 Monet Z kimś z rodziny.. może z dzieckiem, albo mężem

po co Królowa Monet Rycerz Mieczy Może kupowaliście coś (polowałaś na prezent), musiałaś coś obmyślać, miecze to gadanie.. Ponoć ten Rycerzyk może oznaczać przewodnika, słuchałaś czyjegoś gadania..

 

czym 6 Mieczy 8 Buław Czymś, co szybko się przemieszcza, samochód, autokar, samolot, droga morska ..

 

Wyjazd2

Gdzie 5 Mieczy 6 Monet Miejsce, gdzie jest centrum i „publiczność”, chyba pieniądze tam wydałaś, ale też dostałaś coś w zamian

 

z kim 2 Kielichy 4 Monet Sama raczej, ewentualnie z kimś bliskim np mężem

po co Kochankowie Królowa Monet Kochankowie, to coś Cię strasznie przyciągało.. taka druga połówka, chciałaś tam być chyba, to była Twoja decyzja. Bardzo możliwe, że to z mężem wyjazd.. może rocznica jakaś..

czym 3 Monet 5 Buław Samochód

 

Pewnie nietrafione, bo oba wyjazdy mi podobne wyszły :_mysli:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłyście,że karty w rozkładach się powtarzają:np Królowa Monet,6 monet 8 buław-też mi wyszła w transporcie........hhhhhhmmmmw przełożeniu u mnie była 4 monet....

ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałam sobie, że nie będę podpowiadać chociaż aż mnie świerzbi.

Kilka bardzo trafnych wypowiedzi się pojawiło, brawo!

No i czekamy na resztę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz po głębszym zastanowieniu,to może faktycznie jeden wyjazd to jeszcze kurs,a drugi odpoczynek............hhhhmmmmmmmmm......z rodzinką lub u rodzinki:D

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurs jakis mialas na pewno,bo wyskoczyl mi mag..Albo faktycznie bylas u wrózki,albo mialas jakis kurs,moze szybkiego czytania,albo ogólnie pracy z ludzmi,troche to byla zwiazane z pieniazkami,a drugi wyjazd to chyba faktycznie odpoczynek,prawdopodobnie u znajomych,albo u rodziny:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

tez sie dolącze :)

 

I wyjazd

cel:

Krol pucharow i Rycerz monet, V monet, II kije - podsumowanie: Rycerz kijow

 

jechalas do kogos, kogo baaardzo lubisz, i rowniez jestes zwiazana finansowo; ciagnela Cie tesknota - ktora juz troche trwa, a wyjazd byl nagly, nieprzemysliwany wczesniej

i chyba nie pierwszy raz (Rycerz kijow to dla mnie tez oznaka, ze cos sie robi wielokrotnie - jak krok w przod a potem w tyl i znow

 

z kim:

IV puchary i Krolowa kijow, III puchary, X monet podsumowanie Krolowa mieczy

IV puchary - bylo Ci smutno samej jechac, mialas potem propozycje, zeby ktos z rodziny pojechal z Toba

(nie mam pojecia czy masz np. siostre:P), ale ostatecznie pojechalas sama

 

srodek lokomocji:

Mag, VIII monet, VII pucharow podsumowanie Krol mieczy

samolotem? tak mi sie Mag i VII pucharow kojarza, al te VIII monet - no moze drogo i ten Krol mieczy zaplacil?

Krol i Krolowa mieczy to Wy

 

spanie:

VI kijow i Gwiazda, IX mieczy, Krolowa monet wynik VI pucharow

jakis oddalony hotelik, troche w zieleni? moze wcale nie tani (Krolowa monet) i calkiem przyzwoity - te VI kijow,

a poza tym - juz chyba tam kiedys bylas, przynajmniej w tej miejscowosci, okolicy

 

II wyjazd

 

cel:

Wieza, Ksiezyc, III kije i Diabel wynik IX monet

w celu ksztalcenia sie, doskonalenia umiejetnosci

moze bylo to w jakims starym zameczku? i cos z ezoteryka, moze cos, co jest nowe dla Ciebie (III kije)

 

z kim:

Glupiec, Swiat, Rycerz kijow wynik Walet mieczy

moze chcialas zabrac dziecko ze soba?

kurcze, a moze z paroma osobami nowopoznanymi (Glupiec i Swiat)?

czym jechalas:

Krolowa pucharow, Glupiec, II kije wynik Rycerz kijow

hmm.. wygodnie - pociagiem? nie mam pomyslu - a moze potem na samo miejsce (kurs) jeszcze na piechotke troche?

 

noclegi:

Papiez, Sad, VII pucharow wynik IX pucharow i VI mieczy

u rodziny, kiedys tam mieszkalas - to by moze tlumaczylo, gdzie podzialas dziecie podczas kursu :)

 

ciekawa jestem, jak to naprawde bylo :P

Edytowane przez alathea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYJAZD 1:

Przełożenie: 10 mieczy, 3 buławy, wisielec

 

W jakim celu? 9 BUŁAW [O], UMIARKOWANIE, KRÓL DENARÓW

 

Myślę, że byłaś odwiedzić kogoś z rodziny. Niestety powodem była chyba choroba, może nawet odwiedziny stały pod znakiem pojednania? Tzn takie spotkanie, no wiesz...albo na pogrzeb :/ Poza tym to chyba był mężczyzna, starszy i chyba ważny dla Ciebie, może ojciec lub dziadek?

 

Z kim? RYCERZ BUŁAW, KRÓL MIECZY

 

Z mężem...albo chciał z Tobą jechać, ale w końcu pojechałaś sama, uparłaś się przy tym? Ewentualnie, z kimś.. ale chyba wolałaś sama :mysli:

 

 

Czym podróżowałam? 3 MIECZY, 3 BUŁAW [O]

 

Plany się chyba zmieniły, mieliście początkowo jechać czym innym ale coś temu przeszkodziło...może awaria auta? Padło w końcu na jakiś publiczny transport, chyba nie jeden, musiałaś go zmieniać...coś typu pociąg a potem PKS...

 

Gdzie nocowałam? RYDWAN [O], 4 BUŁAW

 

Planowałaś chyba motel czy coś...jednak ostatecznie nocowałaś w domu osoby, którą jechałaś odwiedzić.

 

WYJAZD 2:

Przełożenie: umiarkowanie, księżyc, rycerz mieczy

 

W jakim celu? 3 DENARÓW, AS DENARÓW, 7 MIECZY [O]

 

Jakieś szkolenie, wyjazd służbowy? Coś związanego z rozwojem, ale odnoszę wrażenie, że nie byłaś do końca zadowolona...może uważasz, że za duże koszty w stosunku do tego co otrzymałaś?

 

Z kim? 8 DENARÓW, AS BUŁAW

 

Sama, ale na miejscu byli inni którzy brali w tym udział :)

 

Czym podróżowałam? 7 DENARÓW, RYCERZ BUŁAW

 

Sądze, że transport był zorganizowany, wiec zapewne jakiś autokar.

 

Gdzie nocowałam? KRÓLOWA DENARÓW [O], 4 PUCHARY, KRÓLOWA BUŁAW [O]

 

Jakieś kwatery, chyba nawet w miejscu tego szkolenia. Nie były zbyt fajne i chyba miałaś współlokatorkę(i), któe również nie przypadły Ci do gustu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już bym najchętniej podała, bo mnie korci ;)

ale czekamy jeszcze na Agor-ię (kurcze, jak to odmieniać?)

i może ktoś jeszcze się pokusi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi coś dziwnego wyszło. na pewno wyjazd z osobą którą dazysz wielkim uczuciem ale wychodzi mi ze ta osoba tez wyjedzie na jakis czas bo jest jakaś roząka miedzy wami i bardzo chcialas jechac i nie moglas sie doczekac tego wyjazdu i chyba ten wyjazd byl waznijeszy od tego drugiego bo mi karty nie chca nic powiedziec na ten temat:( albo to juz zmeczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arw3na - możesz napisać coś więcej, bo u mnie też chyba zmęczenie już działa, bo nie za bardzo rozumiem jak to interpretujesz.

I karty koniecznie podaj - jak pytałaś i jakie karty wyszły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sie dopisze, ale zla jestem ... bo chyba karty mi dwa razy pokazaly jeden i ten sam wyjazd :P

 

Krolowa Kielichow, Rycerz Mieczy - Mysle ze Krolowa to Ty i sie smignelas do Rycerza. Do meza chyba, chociaz nie ukrywam, ze ten Mieczowy mi sie bardziej kojarzy z kochankiem :P Ale nie zebym cos sugerowala :P

10 Kielichow - Pojechalas tam kierowana uczuciem, miloscia, tesknota pewnie tez :)

z kim bylas tam gdzie wyjechalas - Pustelnik - wiecie co, ja nie umiem zadawac logicznych pytan, zawsze po czasie sie skumam... Tak wiec zinterpretuje dwojako. Nie mialas osoby towarzyszacej ze soba i/lub bylas u kogos samotnego,kto jest daleko od domu

Gdzie nocowalas - 9 denarow - mysle, ze to wynajmowane lokum

Odczucia - 9 Bulaw, Wisielec, 5 Kielichow

Byl to takie krotkie oderwanie sie od Twojej zwyklej codziennosci, moze tez chodzi o to, ze zabralabys juz swojego meza do domu, ale nie mozesz i zle sie czujesz z ta mysla

 

Polozylam karte na srodek lokomocji i tutaj tez mi padly Miecze, tak wiec powietrze - samolot ;)

 

Moze przeanalizuje jeszcze raz ten drugi rozklad, jak mi nic nie wyjdzie to poprzestane najwyzej na tym jednym wyjezdzie grrr

 

Dobra wylozylam jeszcze raz i naplodzilam takie oto dzielo ;P

Gdzie - Krol Denarow, Krol Kielichow [o]

Kurde, sami Krolowie, coz to za facet, uczucie Was nie laczy, to taki jakis oschly typek nieprzyjemny chyba, ale z kasa.. moze wyjazd z praca zwiazany ?

Cel - Wieza [o] i 5 Denarow - klopoty finansowe, moze szukanie jakiegos nowego zajecia ?

Z kim - 3 Kielichy - towarzystwo jakies kobiece bardziej, moze doslownie te 3 kobitki byly ?

Nocleg - 4 Kielichy [o] - albo nie nocowalas zawsze w tym samym miejscu, albo same miejsce bylo ruchome :D

Odczucia - 3 Bulaw [o] Krol Bulaw - oj, cel wyjazdu chyba nie zostal osiagniety, ale stwierdzilas, ze dojdziesz do niego jakas inna droga.

Albo na poczatku sytuacja rysowala sie nieciekawie, ale ulegla zmianie i ostatecznie sie udalo ;)

Srodek lokomocji - 2 Kielichy - czyzby statek ?

 

 

 

generalnie jestem zalamana efektami :lol:

Edytowane przez Agor-ia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

wyjazd pierwszy

 

cel - 10 mieczy, 6 buław, 8 denarów - myśle ze to był jakiś wypadek coś nieszcześliwego sie stalło. Ty pojechałaś jako pomoc bądz wyjaśnić te kiepskie wydarzenie.. Byłaś ta silną przewodnią osobowością... karta denarów wskazuje na prace myśle, że jakis zysk miałaś z tej podróży być może nawet finansowy lub był poczatkiem jakiś przedsięwzieć

 

z kim - 7 mieczy - mezczyzna, chociaz ta karta jest troche podejrzana.. Tak jakby on był jakiś niezaufany

może był powodem Twojego wyjazdu

 

czym podróżowałas - As mieczy - odrazu skojarzyło mi się to z samolotem

 

gdzie nocowałaś - 4 denary - w mieście jakimś w dużej aglomeracji. Hotelu w centrum miasta?

Twoje odczucia - rycerz kielichów, 4 buław , wieża giermek mieczy - mysle ze bardzo emocjonalnie ale dość pewnie i optymistycznie miałaś jakby plan działania, przyjaźnie nastawiona do ludzi.. zaś wieża moze wskazywać ze, miałaś pewność swojej racji. Walka o swoje.

 

drugi wyjazd

 

cel - 3 kielichy, 7 kielichów, fortuna - druga podróż była o wiele bardziej radosnamoże jakieś święto spełniłaś jakieś swoje marzenie?? Cos co bycmoże planowałaś o czymś marzyłaś .. może jakaś wygrana wycieczka lub wyjazd wymarzony zeby cos uczcic

 

z kim 10 denarów - z mezczyzną znowu ( z partnerem) albo z meżczyzną (partnerem) kobietą i starszym meżczyzną.

 

czym podróżowałaś - słońce, rycerz kielichów - statkiem?:D

 

gdzie nocowałaś- 2 buławy, 6 denarów, 4 kielichy - w jakims miejscu z widokiem jakims, tarasem, balkonem... na malownicze miejsce może u kogoś znajomego..

 

odczucia- 9 mieczy, 5 buław, królowa denarów- jako odczucia bardzo mnie to zdziwilo. hm jakies problemy zdrowotne np?? nie mogłaś zasnac poczatkowo czułaś sie troche osaczona?? za tłoczne miejsce ? moze trudności na początku były z noclegiem

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arw3na - możesz napisać coś więcej, bo u mnie też chyba zmęczenie już działa, bo nie za bardzo rozumiem jak to interpretujesz.

I karty koniecznie podaj - jak pytałaś i jakie karty wyszły ;)

 

przepraszam kart już nie podam bo nie chcę namieszać, nie pamietam, robilam rozklady jeszcze inne potem.. dzisiaj rozłoże raz jeszcze. wyszedł mi jeden wyjazd a w tle drugi mało istotny. tak jakby ten jeden był najwazniejszy i na tego bardzo czekalas. ten wyjazd był z kimś kogo dażysz szczerym pozytywnym uczuciem. ale wyszło mi że ta osoba gdzies albo wyjedzie albo czeka cie jakas rozlaka z tą osobą. teraz jasniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba czas na odpowiedź ;)

Próbowałam wybrać Wasze cytaty i z tego coś stworzyć, ale wątek spory nam urósł więc napiszę krótko sama:

 

1 wyjazd - służbowo do Holandii

Były to takie Dni Otwarte dla agentów i spotkania z klientami przy tym. Mieszanka ludzi z całego świata.

Pojechałam z szefem i kolegą z pracy, przy czym szef ulotnił się wcześniej i zostawił mnie trochę na lodzie.

Na około 100 facetów były tylko 3 kobitki ( :oklasky: Agor-ia)

Najważniejsze było to, że wyjaśniły mi się pewne sprawy odnośnie przyszłości i to bardzo na korzyść (perspektywa rozwoju i poprawy finansów) :)

na poczatku bylas z kims,jakies inne osoby byly gdzies w tle,ale pózniej zostalas sama,na jakis czas.Wyjazd ogólnie chyba byl zeiazany z praca,albo z funduszami.Chcialas przejac kontrole,chcialas aby wszystko poszlo po twojej mysli.Sytuacja tez byla zwiazan,z podjeciem pewnej decyzji,moze finansowej
-dokładnie tak Czarna!

Zdobyłam też sporo nowej wiedzy i doświadczenia, spędziłam czas z ludźmi których lubię także prywatnie.

chyba pieniądze tam wydałaś, ale też dostałaś coś w zamian
pieniędzy nie, ale masę wysiłku i energii włożyłam co zostało mocno docenione.

Spaliśmy w wypasionym hotelu all inclusive (:okok: Dezire i Bagheera)

 

2 wyjazd - rekreacyjnie do znajomych do Gdyni

Na zaproszenie przyjaciela, któremu pół roku temu urodził się synek i już najwyższa pora była to cudo na własne oczy zobaczyć ;) Wyjazd planowany od dawna. Może to nie chrzciny ale chyba okazja podobna. Pojechałam z córeczką ( :oklasky: Ola) Wyjazd typowo aby wypocząć trochę. Nocowałyśmy oczywiście u znajomych w domu, który zresztą zlokalizowany jest bliziutko morza (widoki piękne). Nie było jednak aż tak super z tym odpoczywaniem, bo nie mogłam dobrze spać (te dwie kwestie super trafiła Dharma). Dużo spacerowałyśmy i trochę zwiedziłyśmy okolicę.Przy okazji koniecznie chciałam zrobić zakupy w Ikei ( chylę czoła Olkacool :szok: )

 

W obu przypadkach podróż samochodem. W obu miejscach byłam już kiedyś wcześniej.

 

Wszystkim serdecznie dziękuję za udział.

Ciężko mi wytypować "zwyciężczynie", bo prawie wszystkie z was sporo trafiły :tak:

 

Po punkciku dla Czarnej, Olkicool i Dharmy. Chyba obiektywnie patrząc najbliżej były :_okok:

Specjalne wyróżnienie dla Agor-ii i Dezire - po jednym wyjeździe trafionym :brawa_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje ci bardzo Seh,ale moglo mi pójsc lepiej:(:(:(:(

Chyba musze wiecej czasu spedzac nad rozkladem:)

 

Jak zawsze wielkie brawa dziewczynki:brawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, w wiekszosci zawalilam. Sehnsucht w Gdyni bylas ! JA MIESZKAM W GDYNI !!!!!!!!!!!!!

 

Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej ;( Można było na jakąś kawkę się spotkać.

 

Nikt nie trafił 100%, dlatego też miałam problem z przyznaniem punkcików - wszelkie uwagi chętnie przyjmę. Zresztą byłoby to straszliwie trudne w przypadku tak rozbudowanego ćwiczenia, więc się nie przejmujcie :_pocieszacz: ! Trening czyni mistrza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...