Skocz do zawartości

męczące sny


Gość MiN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Miewam ostatnio jakieś dziwne sny . Chciałam zapytać o 3 ostatnie , które są dla mnie bardzo dziwne. Nie moge ich zrozumieć.

1 z dzisiejszej nocy : Śniło mi się ze robiłam coś przy komputerze i nagle poszułam jak ktoś mnie bardzo czule obejmuje . Przyłożył mi głowe do ucha i zaczoł szeptać pytanie czy jest ktoś kogo kocham ( a dzisaj jeszcze waletynki) odpowiadam mu ze nie bo nie chce się przyznać . Znam go bo poznałam go po głosie a jeszcze potem mnie odwrócił i chciał pocałować , ale się obudziłam( dodam ze ten chłopak jest dużo starszy)

 

2 z piątku na sobote : Śnił mi się chłopak który mi się podoba. Była u mnie imprezka i on tez był . Jak nikogo nie było zapytał się co do niego czuje ale ja mu powiedziałam ze nic . On coś do mnie jeszcze gada(ł że nie wie czy mu mówie prawde, ale mi wierzy). Po chwili do pokoju wszedł jego kolega i on mu powiedział że się mnie pozbył . Nie wiem o co mu chodziło nie mogłam tego połapać , ale jak zawsze gdy chce się czegoś dowiedzieć to się budze

 

3 z czwartku na piątek : Była wojna , toczyła się jakiejś szkole . przetrzymywali mnie tam . Kazali zdawać jakieś testy . Zabijali ludzi . Pewnego razu usłyszałam ich rozmowe ze jutro z nami wszystkimi skończą . Miałam kilkanaście godzin by ich uratować udało mi się ukryć troche dzieci i dorosłych . Z resztą nie wiem co się stało .

 

 

Czy moze ktoś mi pomóc to zinterpretować . Była bym wdzięczna

Edytowane przez MiN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...