Skocz do zawartości

Ćwiczonko dla każdego.


ewa0505

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich cieplutko.

Moje ćwiczenie dla chętnych polega na podaniu od ilu lat/miesięcy jestem mężatką i jak wygląda mój mąż. Zapraszam wszystkich chętnych. Na odpowiedź daję dużo czasu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwsza i szybko, bo mąż mnie już przegania :wink:

 

ile lat po ślubie 10 Mieczy 6 Buław Królowa Kielichów.. 3-4 lata

 

Mąż

 

Ogólnie 6 Kielichów Młodo wygląda chyba, ma ładna twarz.. wzbudza zaufanie, może duże oczy, albo coś z dziecka ma w sobie? Ewentualnie nie za wysoki, max 177cm

 

Włosy 6 Buław Dosyć krótkie, ale nie jeżyk.. ciemno blond, szatyn, brąz, może lekko falują jak podrosną

 

Oczy Wieża Ogień w spojrzeniu, rozpala Cię ;), albo bardzo ciepłe spojrzenie i „dobre”, chyba ciemny odcień.

 

Ciało 4 Monet, chyba normalne, nic dodać nic ująć.. umięśnione fajnie, na pewno ręce :usmiech2:

 

Cecha charakterystyczna Rydwan Szybki chyba jest, nie usiedzi w miejscu.. w wyglądzie rydwan to nie wiem.. może lubi się ubierać wygodnie.. nie lubi by coś krępowało jego ruchy..

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo jestes mezatką?

10 buław-10 miesiecy do roku

Wyglad meza

Twarz

6 kielichów-chyba bardzo mloda,może wrecz dziecinna,dobra łagodna

Oczy

Paz mieczy-niebieskie bądź szare,chyba takie śmiejące ciagle w ruchu

Włosy

Umiarkowanie-szatyn,może są dłuższe

Sylwetka

Królowa buław-myslę że raczej niewysoki,umięśnione górne partie ciała

Coś charakterystycznego w wygladzie

5 monet-jakis uraz chyba miał nogi.ręki...może utyka na którąś nogę albo ma któreś ramię nizsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dlugo jestescie malzenstwem? sprawiedliwosc

napewno dlugo,11lat, ewentualnie 8

 

jak wyglada maz?rycerz kielichow

 

wlosy ciemne brazowe albo brunet, oczy piwne ewentualnie zielone, bardzo przystojny, podoba sie kobietom,wysoki ok180wzwyz

 

wydaje mi sie ze ma jakis zarost, brodke:lol:

wrazliwy bardzo,kochajacy, czesto moze okazuje ci uczucia?

pamietliwy latwo go czyms zranic, szybko sie obraza

 

aha i jeszzce chyba ma ladne cialko, takie umiesnione , meskie:paker::paker:

Edytowane przez mergajte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich cieplutko.

Moje ćwiczenie dla chętnych polega na podaniu od ilu lat/miesięcy jestem mężatką i jak wygląda mój mąż. Zapraszam wszystkich chętnych. Na odpowiedź daję dużo czasu.

 

Ile?Arcykapłanka,6 denarów,3 buławAlbo 2 lata i pół roku,albo do roku czasu czyli 8-9 m-cy.

Jak wygląda?7pucharów,5 denarów,rycerz KielichówRaczej marzyciel,kochliwy,ale wydaje mi się jakby był od Ciebie niższy,może mieć problem z nogą,albo kuleje w ogóle,albo teraz chodzi o kuli bo zwichnął lub złamał nogę.Mąż chyba musi się garbić,albo ma garba???Też jestem za bardziej krępą osobą.Myślę,że już wcześniej byliście parą,potem coś się pokićkało i było rozejście i znowu powrót już na stałe:D

Słońce,6pucharów,5 kielichów

Oczy ma takie ciepłe przyciągające,raczej piwne,włosy bardziej mi blond pasuje,ale ciemniejszy,chodzi w jakimś nakryciu głowy,czapka. Może to niestosowne,ale karzełek przyszedł mi na myśl....:mysli:

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi się garbić albo ma garba,Ewa nie bierz tak dosłownie,tu są ćwiczenia i czasami głośno się myśli.Mi w pytaniu coś charakterystycznego wyszła 5 pucharów więc albo się garbi bo facet na mojej karcie się garbi,albo pesymista,tutaj się uczymy.A są przecież bardzo udane rodziny gdzie jedno z małżonków jest Karzełkiem.To nie umniejsza człowieka.Przepraszam jak uraziłam........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej, jakbyś zdjęcie na chwilę wrzuciła, dla weryfikacji..

Poza tym nie wychwytuj samych pejoratywnych opisów, bo zdecydowanie więcej jest pozytywów :roll: a na pewno u mnie :_jezyk_oko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ja miala mezczyzne/meza to tez bym wychwytywala takie kwiatki z opisow i nawet bym sie nimi z lubym podzielila :lol:

Nama zaraz strzeli, ze to moj wredny charakter wylazi, no ale co poradze :lol:

Ewo, jesli mozesz to poczekaj i na Agorka Potworka :D (w sensie na mnie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy bardzo dziekuję za wszystkie wypowiedzi. Byc moze w ostatnim poscie niejasno sie wyraziłam i źle mnie zrozumieliście. To własnie mój mąż śmiał się, ze jest "karzełkiem garbuskiem" i bynajmniej wcale sie nie obraził.

 

Nie podejrzewałam, ze to tak swietna zabawa. Byc moze prz najbliższej okazji ja postaram się wziąść udział w podobnym ćwiczonku.

 

Pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełożenie: rycerz kielichów, sprawiedliwość, giermek mieczy

 

Ile lat/miesięcy po ślubie? WISIELEC, 5 PUCHARÓW [O]

 

7 miesięcy lub lat, ale chyba stawiałbym na lata...

 

 

Włosy: 7 MIECZY, KRÓLOWA MIECZY [O]

Ciemne, chyba krótkie - często je ścina...na obu kartach postaci mają coś na głowie, więc chyba lubuje się w czapkach etc.

 

Oczy: KRÓL KIELICHÓW, 8 MIECZY

Ooo, ale ma zniewalające spojrzenie chyba :oczy: Idzie się tam zgubić :lol: Chyba ciemne...

 

Rysy twarzy: 4 BUŁAWY, ARCYKAPŁAN

Mocne, taka wręcz posągowa twarz. Jest taki...hmmm..symetryczny :lol:

 

Sylwetka: 8 KIELICHÓW, 10 DENARÓW

Przyłączę się do dziewczyn, chyba nie trzyma prostej postawy ciała, trochę się garbi...Stawiam jednak że jest wysoki, pewnie ponad 180cm wzrostu, dobrze zbudowany, ale nie blokers-ławkers hehehe

 

Cechy charakterystyczne: ŚMIERĆ, 3 KIELICHY [o]

Nie wygląda na swój wiek, chyba ma trochę południową urodę :mysli:

 

 

Gdybym ja miala mezczyzne/meza to tez bym wychwytywala takie kwiatki z opisow i nawet bym sie nimi z lubym podzielila

Nama zaraz strzeli, ze to moj wredny charakter wylazi, no ale co po

 

Co Ty, zrobiłabym to samo + jeszcze pastwiłabym się nad nim :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile lat jestescie po slubie ?

 

8 Bulaw [o] - po tej karcie wywnioskowalam, ze nie chyba nie jestescie swiezo po slubie, dociagnelam Pustelnika, wiec chyba 9 lat (z czasem to jest kurde zawsze problem :D)

 

No a teraz zabieramy sie za meza :D

 

Postura- Sila - fiu fiu, mezczyzna slusznej budowy, na pewno nie jakis slabowity wyrostek ;)

Twarz - Kolo Fortuny [o] raczej nie ma okraglej twarzy, jakos mocniej zarysowane szczeki ?

Wlosy - 8 Kielichow [o] - hmmm lysina poki co chyba mu nie grozi ;) odwrocone 8 K pokazalo mi kilka razy slub i wesele, moze wlasnie od tamtego momentu niewiele sie zmienilo jesli chodzi o fryzure Twego meza ;)

To moze jednak 9 miesiecy a nie 9 lat, prawie dekada z kobieta powinna jakas lysinka poskutkowac (bez obrazy, zarcik taki hehe :D )

Oczy ogolnie 3 Denary, kolor - 2 Miecze

Mysle, ze jest dojrzalym czlowiekiem i ma taka madrosc w spojrzeniu :) Moze nosi okulary ?

Kolor szary albo niebieski

Cos charakterystycznego - Krolowa Denarow, 3 Miecze [o] - tutaj mi przyszlo na mysl, ze moze ma jakies niesforne, albo dluzsze wlosy, ktorych nie chce sciac ?

Aaalbo cos mu sie w nich nie podoba - na przyklad sa krecone - i przez to nie daje im prawie w ogole odrosnac bo go wkurzaja :P

 

Tego opisu moze mezowi nie czytaj, wyszly mi same dobre rzeczy, a wiadomo jak to z meskim Ego bywa ;D

Edytowane przez Agor-ia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do śmiechu,to każda która wstawi ćwiczenie,to nieźle się bawi czytając posty,ale sporo prawidłowych trafień......Tak wygląda ten dział........Jest bardzo.....ciekawie i na pewno owocnie.....:oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj czarna, nie bądź taka formalistka :lol:

 

Te 50 postów to zabezpieczenie miało być przed "przyjdę i nie wrócę" a koleżanka jak widać nie znika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;Aha no to oki,kurcze jak znajde swoje karty to na pewno dolacze:lol::lol:

Ja nie wiem co ja z nimi zrobilam,ale chyba sie moja talia na mnie zemscila,bo nie odkladalam ich na miejsce:):):):hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugosc wlosów-[slonce-Sprawiedliwosc]

Troszke dziwnie wyszlo,bo osoba na karcie sprawiedliwosc ma wlosy do ramion,ale nie sadze,aby twój maz mial dlugie wlosy.Na drugie karcie moja postac ma wlosy takie lekko za uszy.

Mysle,ze nie lubi uzywac zeli ani lakierów.Po prostu je jakos nie dbale ulozy??Z grzywka mi sie skojarzylo..

 

Kolor wlosów-[5 mieczy-Rycerz bulaw]

Ciemne-Brazowe

 

Sylwetka-[Królowa monet-Królowa mieczy]

Uuppsss..No to mnie karty zszokowaly:lol:Dwie królowe,siedzace na tronie.Ja tu nie widze nadwagi,moze ma troche tluszczyku na brzuchu?Lekko umiesniony.Silna i zdecydowana postawa.

 

Twarz-[As monet-7 bulaw]

Zadna wladzy,dosyc smutna.Widoczne rysy twarzy.Ladna,proporcjonalna do budpwy ciala.Chyba lekki zarost.

 

Oczy-[4 monet-Rycerz mieczy]

I znowu pentakle.Oczy równiez powazne i rzadne wladzy,takie troche duze,hipnotyzujace,zielone albo piwno-zólte oczy.

 

Cechy charakteru-[Król mieczy-Swiat-8 bulaw[odw]]

Kurcze nie stosuje kart odwróconych dlatego zwróce na ta 8 bulaw,szczególna uwage..

Zbierajac wszystko do kupy,to mysle,ze twój maz jest malo towarzyski,woli samotnosc,spedzac czas we wlasnym swiecie,swiecie materii.Pienadze go bardzo interesuja,chce zapewnic przyszlosc,sobie i rodzinie.

Jest madry,logicznie mysli,patrzy trzezwo na swiat.Ma zdecydowana postawe,od razu skojarzyly mi sie garnitury:lol:Ale to niekoniecznie.Jest ostrozny,dociekliwy,ale równiez spontaniczny..Czasem naprawde potrafi cie zaskoczyc.Ma kontakty z obcokrajowcami.

 

Uff ale poplynelam,ale karty jasno mnie skierowaly na jedna strone:)

Mam nadzieje,ze nie okaze sie to masa bzdur:)

Edytowane przez czarna131415
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ćwiczenie dla chętnych polega na podaniu od ilu lat/miesięcy jestem mężatką i jak wygląda mój mąż.

Od ilu lat/miesięcy jesteś mężatką:

4 Mieczy

-nie wiadomo :D więc albo jeszcze nie jesteście małżeństwem :icon_razz: albo miecze to jesień więc tak od 4 miesięcy by pasowało

Jak wygląda Twój mąż:

włosy: 2 mieczy

-długie blond

ale coś mnie pokusiło i dociągnęłam kartę: Śmierć

więc może już nie ma długich? Może ściął?

Oczy: 6 kielichów

-radosne, wesołe

dociągnęłam kartę: Królowa Mieczy

-niebieskie

Sylwetka: 7 Kielichów

-wymarzona :buja_w_oblokach:

dociągnęłam kartę: Królowa Monet

-a więc raczej nie jest gruby, nie jest przerośniętym kulturystą, raczej taka delikatna (ale nie chuda ;)) i wyprostowana

Znaki szczególne: Król Monet

-nosi brodę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem waszych opisów. Coś w tym jest... No ale nie będę się tutaj rozpisywała bo zdradzę jeszcze przez przypadek jakiś szczegół. Zapraszam wszystkich chętnych do rozłożenia kart.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że dopiero teraz piszę ale musiałam zostać troszkę dłużej w pracy. No ale do rzeczy. Najpierw odpowiedź na 1-wsze pytanie: Ile lat/m-cy jestem mężatką?

Otóż mężatką jestem od 7 m-cy, jednak razem jesteśmy już 7 lat i 7 m-cy.

Co prawda był okres w ciągu tych prawie 8 lat, kiedy rzdzieliła nas odległość, jednak nadal byliśmy parą - tylko nie widywaliśmy się już codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz odp. na drugie pytanie: jak wygląda mój mąż?

Myślę, że moge już wykasować ten post, i mam nadzieję że wszyscy zainteresowani się z nim poznali.

Pozdrawiam.

Edytowane przez ewa0505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm czyli w charakterystycznych chyba o te brode chodzilo... ale czemu Krolowa Denarow mi wychodzi na wszelkie wlosie, nie tylko te "zwykle" wlosy na glowie ? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...