Skocz do zawartości

Ćwiczonko od Agnieszki- co robiłam?


Agneshka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dla Was chętnych na ćwiczenia w Tarocie zadanie, mianowicie, co robiłam od 29.01.2009-2.08.2009, w jakim bylam wtedy miescie, z kim, jakie byly moje odczucia,mysli, jak sie ten okres w moim zyciu rozpoczal a jak zakonczyl? Macie duzo czasu- w sobotę po południu podam odpowiedz :) Zapraszam, Agnieszka 16.09.1986.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGnieszka poczytaj regulamin, za duzo juz jest otwartych cwiczen!

musisz poczekac

 

Ja proponuję odblokować i działać ;)

Oprócz "poetyckiego" ćwiczenia Namaniry i Agor-ii mamy co prawda jeszcze 2 otwarte ćwiczenia: czarnej i ewy0505,

ale w obu tych ćwiczeniach większość się już wypowiedziała i wypadałoby już chyba podać odpowiedzi (ćwiczenia "wiszą" już po dobre kilka dni).

 

W ogóle widzę, że chyba ogólny przesyt jakiś ćwiczeniami nastąpił, bo cisza taka :yyyy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle widzę, że chyba ogólny przesyt jakiś ćwiczeniami nastąpił, bo cisza taka

 

Ja myślę, że to wina tych kilku dni...bo od jednej skrajności (kilka godzin) przeszło to w drugą...

Jak mają być 3 ćwiczenia otwarte a każde wisi tydzień to wychodzi jak wychodzi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co robiłam od 29.01.2009-2.08.2009,2 monet,9 miecz,as buławWydaje mi się,że pojechałaś,gdzieś za chlebem.Brak pracy,trudna sytuacja finansowa ,jakiś niepokój strach i przygnębienie sprawiły,że zobaczyłaś jakąś szanse w wyprowadzce do innego większego miasta.

w jakim bylam wtedy miescie,Rycerz pucharów,SądSkojarzyło mi się z Krakowem,albo jeżeli zagranica,to może Londyn.....

z kim,6 mieczy,Królowa BuławChyba z rodziną,rodzice,młodsze rodzeństwo i Ty

jakie byly moje odczucia,mysli, As monet,5 pucharów,4 mieczyNie byłaś zadowolona,może ochłodziły się relacje w rodzinie,straty zamiast zysków,trochę jakby izolacja......Rozczarowanie

jak sie ten okres w moim zyciu rozpoczal 3 buława Miałaś nadzieję na lepsze perspektywy,myślałaś przyszłościowo.

jak zakonczyl?Diabeł Jakimś uzależnieniem....

 

Jeszcze jedna opcja też mi pasuje do rozkładu.....Mogłaś zrobić prawo jazdy i miałaś jakiś wypadek,poszło sporo pieniędzy,też z tego wyszłaś z poważnym uszczerbkiem na zdrowiu.Był ból ,cierpienie,straty i nadarzyła się szansa wyjazdu do renomowanego szpitała,kliniki w większym mieście,pojechała z Tobą

jakaś kobieta,może mama.Ten czas był dla Ciebie pełen smutku,bólu,odizolowania od świata,rehabilitacja lub rekonwalescencja.Trzeba było też załatwiać jakieś sprawy z prawnikami,nie koniecznie miłymi.Miało być dalekowzrocznie,a okazało się,że jesteś uzależniona od leków np.przeciw bólowych ,może też chodzić o unieruchomienie kończyn....albo może kogoś straciłaś......

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie co robiłaś?

8 monet-4 kielichów-9 kielichów

Pojechałaś do pracy możliwe że w jakimś pubie

W jakim miescie byłaś?

Papież-koło fortuny-rydwan

Miasto z ciekawą architekturą ,duzo tam ruchu,to chyba Rzym choć ostatnio mi Szwecja padła w tej karcię więc może to Skandynawia i dużo przyrody tam podziwiałaś

Z kim byłaś?

Księżyc-3 kielichów-chyba koleżanki przyjaciółki ewentualnie siostra

Efekt wyjazdu co ci dał?

Paz kielichów-2 kielichów-świat

Może znalazłas na tym wyjeżdzie miłosc zakochałaś się…

Odczucia

Głupiec-as pucharów-wielka niepewność strach jak sobie poradzisz,potem już znacznie lepiej zaczęłaś się odnajdować,dostrzegłas szanse w tym wyjezdzie

Mysli

Księżyc-chyba wszystko wydawało ci się takie inne niezrozumiałe ,sama nie wiedziałaś jak odbierac otoczenie,nierozumiałaś go..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co robiłam od 29.01.2009-2.08.2009, 8 Monet 9 Buław 3 Miecze 8 Monet sugeruje wyjazd do pracy, ewentualnie jakieś dokształcanie.prawdopodobnie statkiem jakimś.. za granicę, Anglia może.. Chyba sytuacja była ciężka, dlatego wyjechałaś..albo już tam było ciężko z jakiegoś powodu

 

w jakim byłam wtedy miescie, Moc Wisielec Może Londyn.. kiedyś komuś Moc pokazała Lwów, jezeli Polska to może Krakó, Warszawa..

 

z kim, Sąd Słońce Ktoś z rodziny, albo przyjaciółka z przeszłości, może więcej niż z jedną osobą..

 

jakie byly moje odczucia,5 Buław 8 Buław Chyba nie chciałaś jechać, czułaś się przyparta do muru.. ale byłaś wierna sobie, realizowałaś program na życie, zadecydowałaś i trzymałaś się tego

 

jak sie ten okres w moim zyciu rozpoczal 4 Monet 8 Kielichów Dał ci pewną stabilizację.. ale też tęsknotę za czymś.. może na początku byłaś obojętna, czekałaś co ci los przyniesie

jak zakonczyl? Paź Mieczy 10 Kielichów Pojawił się chaos, zmiana.. szybka decyzja i powrót na łono rodziny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wydaje ze to nie byl wyjazd zarobkowy...tylko ze pojechalas gdzies gdzie moglas dojsc do siebie,taka rekonwalescencja jakies sanatorium, szpital, klinika, do kogos z rodziny moze:roll:

wydaje mi sie ze bylas czyms zdolowana,depresja mi tez przyszla do glowy

tak mi sie skojarzylo, nie stawialam kart wiec watpie czy trafie:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, albo pojechala do kogos kto mial taki problem

zobaczymy czy sie spr:mruga:

komus tutaj wypadla 9 mieczy wiec to mnie zastanowilo wlasnie tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robiłaś w okresie 29.01.09-02.08.09? Świat - Mag - 7 mieczy - Gwiazda - As Mieczy

Wyjechałaś, zmieniłaś miejsce zamieszkania. Powodem "oficjalnym" mogło być coś związanego z doskonaleniem się (kurs, nauka, nowa praca), jednak wydaje mi się że istotny był tu też jakiś mężczyzna, miałaś nadzieję że ten wyjazd zaowocuje rozwojem relacji. Skończyło się jednak zdecydowanym odcięciem.

 

W jakim mieście przebywałaś? 10 buław - 3 denarów - 4 kielichy

Ten Świat wcześniej sugerował mi zagranicę. Stawiam na duże miasto (może nawet zbyt przytłaczające dla Ciebie), może znane z jakiejś gałęzi przemysłu. I sporo zieleni jak na miasto. 10 buław mam narysowane w połączonym ze sobą trójkącie -może Trójmiasto?

 

Z kim pojechałaś? 10 kielichów - Rydwan

Z kimś bliskim, albo z rodziny ale raczej z przyjaciółką jakąś. A może tylko ktoś bliski Cię odwoził.

 

Twoje odczucia? 3 mieczy - 3 buław - Sprawiedliwość

Zbyt ogólnie pomyślałam bo w kontekście całości :(

Generalnie zostałaś zraniona, więcej cierpienia niż pożytku z tego wynikło. Okazało się że on ma jakąś inną kobietę, może nawet żonę.

 

Jak się ten okres rozpoczął? Paź Kielichów - 6 buław - 9 buław

Miałaś nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży, mimo że zdawałaś sobie sprawę, że to Ty będziesz musiała zawalczyć.

 

Jak się ten okres zakończył? Cesarz - Diabeł - Wieża

Na pewno bardzo to przeżyłaś (takie karty poleciały!), świat Ci się zawalił.

Wyszła na jaw prawdziwa, nieciekawa natura faceta, może nawet jakieś uzależnienie (bo mam nadzieję, że to nie Ty w jakieś popadłaś chociaż i to mi przyszło na myśl). Generalnie skończyło się boleśnie i definitywnie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dla Was chętnych na ćwiczenia w Tarocie zadanie, mianowicie, co robiłam od 29.01.2009-2.08.2009, w jakim bylam wtedy miescie, z kim, jakie byly moje odczucia,mysli, jak sie ten okres w moim zyciu rozpoczal a jak zakonczyl? Macie duzo czasu- w sobotę po południu podam odpowiedz :) Zapraszam, Agnieszka 16.09.1986.

 

Agnieszka 16.09.1986

29.01.2009-2.08.2009

 

W jakim byla miescie?

4 pucharów-Rydwan-5 mieczy

Wydaje mi sie,ze miasto nie bylo duze.Moze jakas mala wies,albo po prostu na poczatku bylas tam bardzo samotna.Stawiam,ze bylo to za granica.

 

Dlaczego tam pojechala?

Slonce-2 pucharów-3 pucharów

Do chlopaka,narzeczonego,albo po prostu w poszukiwaniu czegos.Czegos ci bylo brak.Wizalas z tym wyjazdem duze plany. Widze w kartach dwi mozliwosci,albo pojechalas wlasnie do chlopaka,albo dostalas propozycje nowej prac,która byla bardziej satysfakcjonujaca.

 

CO tam robila?

Paz monet-8 mieczy-Diabel

Paz monet wiec albo sie uczylas,albo pracowalas.Na pewno nie siedzialas bezczynnie.Natomiast kolejne bardzo zle karty.Moze czulas sie tam w pewnym momencie bardzo skrepowana i wrecz uwieziona.Nie wiedzialas juz czy robisz dobrze czy zle.

 

Jakie byly jej odczucia?

6 bulaw-As bulaw-7 mieczy

Teraz chyba nie zalujesz podjetej wczesniej decyzji.Zaczelas jakies nowe plany i chyba zaprzyjaznilas sie z towarzystwem,ale nie wszystko bylo dobrze.Ta 7 mieczy,moze jakas tajemnica,która ujawnila sie dopiero pózniej??

 

Jak ten etap sie zaczal,a jak zakonczyl?

Paz pucharów-Król mieczy-4 bulaw

I tu tez widze zdecydowana milosc.Poznalas kogos nowego,który pózniej okazal sie zupelnie inny,ale chyba mieszkalas razem z nim..Moze dalej razem jestescie?

 

Chetnie zlaczylabym to w calosc.Pojechalas tam albo do pracy,albo do szkoly,a przy okazji poznalas interesujacego mezczyzne,w którym sie zakochalas i bylo ci dobrze,ale nie do konca.Cos sie blokowalo,czulas sie jak ptaszek w klatce.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,moje Panie, więc tak:

 

Co robiłam w okresie 29.01.09-02.08.09- To był okres mojego związku z facetem ,wielka miłość, szczęście itd. W tle studiowałam i tak sobie po prostu żyłam :)

 

W jakim mieście przebywałam? Czy wyjechałam? Trochę tak, trochę nie- mieszkam w Toruniu już 4 lata, ale to po troszku prawda, że nie jest to moje miasto rodzinne, tam się uczę i tu chyba wszystkie zgadłyście, Dezire 3, Olkacool i Ario- architektura jest wspaniała, do Krakowa widzę wiele podobieństw, zresztą to było chyba trudne pytanie, Sehnsucht-rzeczywiście Torun to bardzo zielone miasto:) Czarna-przed tym okresem czułam się samotna….

 

Z kim pojechałaś? Hmmm... pojechałam tam sama, ale przebywałam z przyjaciółmi no i oczywiście z tym oto chłopakiem. Rodzina mogła wypaść dlatego, że mamy po prostu dobry kontakt i często odwiedzam swój dom, ale z nimi tam nie przebywałam

 

Moje odczucia ,mysli? Dezire3 brawo! W tym czasie wszystkie bardzo miłe, poczucie bezpieczeństwa, stabilizacji, nie jakiejś głupiej nastoletniej miłości tylko takie właśnie bezpieczeństwo, że mam dobrego faceta. Arivo i Sehnsucht też bardzo dobrze-Jeśli chodzi o uczucia po, to wielkie rozczarowanie, smutek, izolacja itd. ,,Generalnie zostałaś zraniona, więcej cierpienia niż pożytku z tego wynikło. Okazało się że on ma jakąś inną kobietę…może nawet żonę’’-jak napisała Sehnsucht…żonę to nie, ale powiedział mi, że nie może się we mnie zakochać, a za tydzień już był ze swoją znajomą z młodszych lat. I to ta tajemnica, która wyszła miesiąc później…(7 mieczy), Czarna-tak, pod koniec czułam się dziwnie, chyba coś przeczuwałam, ale nie wiedziałam, co to w ogóle jest…

 

Jak się ten okres rozpoczął? Bardzo miło, od razu pewnością, że to ten ostatni.

Miłość-jak Czarna

Myślałam przyszłościowo,miałam nadzieje na lepsze perspektywy-jak mówi Arivo

Dał mi pewną stabilizację-Olkacool

Miałam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży –Sehnsucht

Tutaj wszystkie chyba miałyście rację

 

Jak się ten okres zakończył? Tutaj wszystkie zgadłyście, że niemiło. Chaos, szybka decyzja i tymczasowy powrót na łono rodziny-jak Ola

 

Czarna:Nie mieszkaliśmy razem, ale mamy do siebie 10 min. drogi piechotą, więc może dlatego Ci to wyszło, no i prawda, facet okazał się kimś innym….

 

Sehnsucht: ,,Na pewno bardzo to przeżyłaś (takie karty poleciały!), świat Ci się zawalił.

Wyszła na jaw prawdziwa, nieciekawa natura faceta, może nawet jakieś uzależnienie (bo mam nadzieję, że to nie Ty w jakieś popadłaś chociaż i to mi przyszło na myśl). Generalnie skończyło się boleśnie i definitywnie.”- sama prawda. Jeśli chodzi o tego Diabła, który wypadł też Arivo, to chyba bardziej w znaczeniu wielkich emocji, rozczarowania i kłamstwa, dwulicowości itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wydaje mi się, że najbliżej była Sehnsucht- wczoraj prawie spadłam z krzesła i opadła mi szczęka, jak czytałam jej wyniki, a znając jeszcze swoją sytuację dopasowałam ją do opisu kart, bo wiadomo, że trudniej interpretować nie wiedząc o kimś nic...No i Czarna 121415 :)

 

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału, było ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dziewczynki:brawa:

Agneshka zaluje,ze tak wszystko sie potoczylono ale w kartach jasno mialam 7 mieczy,czyli wlasnie jakas tajemnica,która wyszla na jaw.

Jeszcze raz wielkie brawa dla wszystkich:brawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...