Skocz do zawartości

zęby, chłopak, rzeka


cathe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku dni śni mi się dentysta, leczy mi zęby, raz było to w normalnym gabinecie, dzisiaj sniło mi się ze mi leczy zęby .. u mnie w kotłowni (???!!) skończył mi leczyć i poszłam na górę, znalazłam się na strychu skąd(nieznana mi dziweczyna) pokazała mi z góry z okna że na dole jest basen i delfinarium (???!!) miałyśmy tam zejsc, ale znalazłyśmy się w moim pokoju i zaczęłyśmy się kochać.. poźniej znalazłam sie w miejscowości gdzie mieszka chłopak, który mi się podoba. Jest to pagórkowaty teren i szukałam jego domu, wiedziałam ze ten chłopak gdzieś tam jest niedaleko, ale nie chciałam zeby mnie zauważył i dlatego czołgałam sie pod taką górkę (nie było błota, tylko zielona trawa, ale coś w stylu mchu, bardzo miekka i wilgotna ), ale w pewnym momencie zobaczyłam go , i on mnie też, przestraszyłam się i zaczęłam zsuwać się w dół, wpadłam w błoto po kostki, wsyszłam z niego do rzeki, a raczej takiego potoczku, woda była przejrzysta bo widziałam kamieniste dno, i uciekałam przed tym chłopakiem, bo mnie wołał i gonił..........i sie obudziłam... nie znam tego chłopaka osobiście, parę razy sie widzieliśmy, uśmiechnęlam sie do niego ukradkiem , on to zauważył i odwazjemnił, i tak ze 3 razy się widzieliśmy i wymienialiśmy uśmiechy jak sie mijaliśmy (w publicznym miejscu),wiem skąd jest i jak ma na imie przez przypadek, spodobał mi sie odkąd go pierwszy raz zobaczyłam, teraz nie mam okazji go widywać... jakieś pomysły co ten cały sen mógłby znaczyć? :oczy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...