Skocz do zawartości

Sobowtór? Dwie te same osoby w jednym miejscu


Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, sam sen był dziwny bo śniło mi się że rozmawiałem z moją była dziewczyną na ławce w parku, było lato, a obok na drugiej ławce siedział kumpel. I tu taki motyw, gadamy gadamy ( temat był o nas bo wychodziło na to że była chce wrócić ) i tu nagle patrzę, a obok nas przechodzi moja była! i się zastanawiam jak ona może być tam jak siedzi włąśnie koło mnie. 2 osoby w tym samym miejscu. Moja była nr 2 która przechodziła obok nas miała na sobie białą kurtkę.

 

Czy to jest jakieś odzwierciedlenie jej osobowośći albo mojej? albo pokazuje złą i dobrą jej stronę?

 

Jeszcze jedno pytanie, co może oznaczać że mam królestwo? Otóż śniło mi się że posiadałem królestwo, tak naprawdę to zamek, wiem że była noc, ale byłem sam w tym zamku i cieszyłem się mam taki zamek. Jakieś potwory zaatakowały mój zamek pobiegłem do bramy by ją zamknąć, ale zamiast tego otwierałem ją i zamykałem ( nie wiem czemu, może dlatego że chciałem poczekać na straniżków żęby wszedli do zamku) w końcu zamknełem ją i zaczełem uciekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

bycie królem piękna rzecz ale i duża odpowiedzialność

masz królestwo to zarządzasz, to twoje terytorium, może oznaczać dom, ciebie, twoją dusze

te potwory to albo twoje lęki, tylko czemu zamiast je pokonać otwierasz im brame ;)

kim sa ci strażnicy, czy w życiu Ty sam decydujesz co chcesz robić, czy inni ludzie, '

pomyśl kim są ci strażnicy

 

Sen o dziewczynie - pokazuje ze ona już odeszła z twojego zycia

idąca dziewczyna po prostu sobie poszła

a z nią, sobowtórem siedzącym na ławce jak sam napisałeś to gadałeś i gadałeś i tylko to się działo

a gdzie działanie, chcesz żeby do ciebie wróciła, czy zamknąłeś już ten etap za sobą?

 

każdy sen daje nam do myślenia :) Pozdro Wielki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna interpretacja mary_mary ;) dziekuje :) czasami zastanawiam się, że tylu pyta na forum o swoje sny, ale przecież zawsze mogą coś sami zinterpretować, przecież to prawie jak gra skojarzeń np. królestwo ---> terytorium, no coż ale ja też pytam, choć staram się sam czasem zinterpretować sen ;)

 

co do królestwa, może chodzi o to że zaczynam tworzyć swój świat, dokładniej zmiana siebie dla siebie po związku.

 

potwory mogą dotyczyć tego że martwę się o swoją była i boję się że już nigdy nie da mi drugiej szansy ( mimo że to ona zerwała ).

 

strażnicy, bardziej tu widzę moich rodziców ponieważ przez nich ciężko mi znaleźćpracę bo chcą i nalegają na prace zagranica.

 

tylko gadaliśmy i się śmialiśmy. co do dziewczyny to chcem żeby wróciła ( 2 letni związek za mną ), ale troszkę to się robi skąplikowane ;/ i jak narazie nie wiem jak działać.

 

dziwne chociaż dzisiaj mi się śniła była, spotkaliśmy się i mi powiedziała że odchodzi bo kocha innego ;/ a ja próbowałem coś zrobić, ale czując w środku coś mi podpowiadało żeby zostawić to, nie prosić i puścić wolno, jak pamietam to chyba tak też uczyniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Dziękuję :) interpretuję sny zadając pytania, bo tylko ty sam wiesz co siedzi w twojej głowie :)

Wielki jak tak czytam co napisałeś to widzę że w przyszłości dasz radę z tym swoim królestwem, bo myślisz, a to już jest sukces :)

z tą dziewczyną no to już wybierzesz,

z uczuciami jest ciężko tak na trzeźwo zdecydować czego chcesz kiedy serce płacze, ale ...

 

powodzenia Wielki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...