Skocz do zawartości

Błagam pomóżcie! :(


Zatruta Przez Czas

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu śni mi się mój były chłopak. Nie jestem z Nim, ale czuję, że nadal go kocham. Snów było naprawdę mnóstwo, ale niektórych nie pamiętam. Napiszę wam tylko o kilku.

 

Raz śniło mi się, że przyjechał na moją dzielnicę i mijaliśmy się kilka razy,a on się do mnie uśmiechał. Potem stał z kolegami, których ja też znam, pod moją klatką.

 

Drugi raz mi się śniło, że ma żonę i dziecko, ale nie kocha jej i chciał się z nią rozstać i być ze mną. Całowaliśmy się.

 

Trzeci raz śniło mi się, że obserwowałam go za drzewem (za jego domem, on był w pokoju). Zauważył mnie i podszedł. Zapytał co tu robię, a ja mu powiedziałam, że idę na zakupy i przypadkiem tu się znalazłam (kłamałam). Odprowadził mnie i bardzo miło nam się po drodze rozmawiało.

 

Czwarty raz śniło mi się, że chodziliśmy do tej samej szkoły (on już dawno do szkoły nie chodzi). Widzieliśmy się na przerwach, ale ja udawałam, że go nie widzę. Czułam jego wzrok na sobie.

 

No i dzisiaj śnił mi sie najdziwniejszy sen. Śniła mi sie jego aktualna dziewczyna. Bardzo na nią krzyczałam, wyzywałam od najróżniejszych. Ona była bardzo przestraszona. Zawołała swoją koleżankę, więc na nią też wrzeszczałam pamiętam jedno zdanie "Czego ona ode mnie chce? Ja już nic nie czuje do Kuby, mam go w du***."

 

Co te sny mogą oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że rzeczywiście go nadal kochasz i dużo o nim myslisz,a często się zdaża tak(np.mi),że jak się dużo o czymś myśli(o kimś) to się śni.Napewno nadal go wspominasz,masz do niego sentyment...Bywa też,że tak jak pieką poliki czy uszy to mówi się że ktoś o Tobie myśli bądź Cię obgaduje,to tak samo jest ze snami.On też może o Tobie nadal myśli i Ci się śni,to taka siła podświadomości;]a długo byliście ze sobą???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzajace sie sny o tej samej w zasadzie tematyce i symbolice ( byly chlopak) swiadcza o tym ,ze Twoja podswiadomosc wysyla Ci projekcje obrazow na temat Twojego chlopaka poniewaz nie przestalas go kochac . Te sny oznaczaja ,ze chcialabys z nim byc, chcialabys zeby wrocily najpiekniejsze chwile waszego zwiazku i zebyscie byli razem.Jednoczesnie ten sen to sygnal ,ze mozna jeszcze raz sprobowac byc razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te sny odzwierciedlaja twoj stan emocjonalny.kazdy z tych snow mowi ze tesknisz i chcialabys aby w jakikolwiek sposob wasze drogi sie zeszly, krzyk na aktualna dziewczyne tez jest po prostu frustracja ze to ona a nie ty...to sa twoje odczucia i marzenia po prostu...czas jednak leczy rany wiec daj sobie troche czasu mysle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

oznaczają że przeżywasz nadal rozstanie z tym chłopakiem

faktycznie zatrułaś się jego osoba, bo twoja podświadomość cały czas wałkuje jego temat,

pokazuje ci to w tych snach

chcesz to zamknij te sprawę i myśl o przyszłości, a jak nie, to przygotuj ze będziesz mieć takie sny

wybór należy do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że rzeczywiście go nadal kochasz i dużo o nim myslisz,a często się zdaża tak(np.mi),że jak się dużo o czymś myśli(o kimś) to się śni.Napewno nadal go wspominasz,masz do niego sentyment...Bywa też,że tak jak pieką poliki czy uszy to mówi się że ktoś o Tobie myśli bądź Cię obgaduje,to tak samo jest ze snami.On też może o Tobie nadal myśli i Ci się śni,to taka siła podświadomości;]a długo byliście ze sobą???

 

Ponad pół roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałam bardzo dziwny sen,wydawało mi się że to jawa ale sama już nie wie.Byłam zmęczona więc położyłam się spać lecz długo nie mogłam zasnąć obracałam się z boku na bok aż wreście pogrążyłam się w lekkim śnie.Śniło mi sie że obok mnie kładzie się anioł z czarnymi skrzydłami i w zbroji nie pamiętam jego twarzy,następnie bierze mnie za dłoń i czułam jakbym opuszczała własne ciało a przez moment nawet je widziałam,póżniej on znika i jakby nastąpiła apokalipsa.Rano gdy się obudziłam na myśl o tym zdarzeniu,bez powodu płakałam.Prosze o wytłumaczenie tego zdarzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście jest już co pamiętać...proponuje Ci z nim pogadać sobie tak poprostu o ile ze sobą macie kontakt,to pomaga w takicha sytuacjach.Chyba że nie rozmawiacie,to poprostu niedługo powinno to minąć samo lub Twój były może cos od Ciebie chce i się odezwie i dopiero,wydaje mi się że może o Tobie myśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...