Skocz do zawartości

"wyłączanie"bólu za pomocą siły umysłu


suryya

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie!

mam nadzieję,ze umiesciłam ten temat w odpowienim dziale-jeżeli nie to proszę o przekierowanie,ale przejdę do rzeczy

chciałabym się dowiedziec,czy ktoś z Was zna może jakies techniki ,które pomogłyby "wyłączyc"odczuwanie fizycznego bólu bez użycia farmaceutyków?

mam na mysli ból typu;idziesz do dentysty,nie możesz dostac znieczulenia i cała nadzieja w twoim umyśle...:biggrin:

Czy ktoś słyszał może o takich praktykach albo sam stosuje,a może poleci jakąs literaturę?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) po pierwsze jestem osobą, która dopiero zaczyna poznawać ezoterykę. Wiadomo, że jest to bardzo głęboka dziedzina. Więc nie jestem ekspertem w tym. Ale myślę, że w Twoim przypadku mogłaby pomóc metoda Silvy. Sam przeszedłem podstawowy kurs metody Silvy i akurat w kwestii bólu może mi nie pomógł (bo raczej nie miałem takiego problemu, choć wiem, że uczą tam właśnie m.in jak pozbywać się bólu np. migreny. Na pewno jest literatura na temat tej metody. Ale najlepiej gdybyś się wybrała na taki kurs, pomoże Ci w kwestii bólu i nie tylko :-) cena kursu wynosi około 300-400 zł pozdrawiam i życzę rozwiązania problemu. Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Silva tak. Także reiki i uzdrawianie praniczne, poza tym mozna zaprogramować umysł na nie odczuwanie bólu (to zblizone do Silvy i dziaął na tych samych zasadach ale bez drogiego kursu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawid i vivdzięki za nakierowanie

próbowałam szukac w google,ale nie bardzo mi poszło:(coś mi świta,że moze osoby zajmujace się wschodnimi sztukami mają opanowane takie umiejętności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Gorąco polecam Silve. W trakcie medytacji powiedz sobie: "Kiedy się obudzę nie będzie mnie bolała głowa, i będę wypoczęty(a)"

Mnie już nigdy nie boli głowa, obojętnie od bodźców zewnętrznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...