Skocz do zawartości

Prośba o interpretację 3x8 (ZDJĘCIE)


Pumpkin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Trina7

Twój rozkład mówi mniej więcej o tym, że zbliża się istotna zmiana w twoim życiu oraz bliski Ci przyjaciel, ma szansę na pozytywne załatwienie spraw urzędowych, które są skomplikowane. Powinnaś uważać na parę (kobieta i mężczyzna) są oni tobie nieprzychylni. Otrzymasz wiadomość z może to być list z niedaleka o chorobie mężczyzny. Ponadto widać u partnera przepracowanie oraz stres związany z pracą, możliwa kłótnia w pracy oraz awans. Wezwanie do urzędu- załatwienie spraw urzędowych (z osobą w mundurze). Jeśli chodzi o sprawy finansowe- pozytywne rozwiązanie spraw finas., przychód dla małżeństwa; podróż w celach finansowych. Ponadto jakaś kobieta z rodziny ma romans, który wyjdzie na jaw i będą z tego problemy. Ciebie czeka randka z czymś więcej :oczko: Jeśli masz marzenia dot. zamążpójścia lub narzeczeństwa- to one się zrealizują. Będzie wielkie zamieszanie oraz radość. Drobne nieporozumienia w domu.

Edytowane przez Trina7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trina - Jestem wdzięczna za szybką odpowiedz :)

Jestem już mężatką i nie pracuję (zajmuję się bobo w domu) Czy karty które mówią o mojej karierze mają również inne znaczenia? :smile::smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7

przepraszam, za niedopatrzenie, sprawy zawodowe dot. partnera, możliwy awans...

Co do marzeń- jest ich spełnienie!!!, ja założyłam, że może to dot. małżeństwa :)

poprawiłam

Edytowane przez Trina7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ibiza

Pracy niet. No przeciez masz karte blokady pieniedzy przez dziecko!Wszelkiego rodzaju wiekszy naplyw wiekszy pieniedzy jest zablokowany. Kolo 10 karo (kasiorki) masz blokade. Te Twje bobo to chlopczyk? o nie wiem jak ta karte kogos z rodziny interpretowac.

Smuca Cie bardzo jakies wiadomosci o starszym brunecie (albo juz smuca albo beda).

Kase ostatecznie widac w przyszlosci ale dopiero po karcie DZIECKA I DOMU (czyli wychowywania dziecka w domu). Ale nie beda to kokosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...