Skocz do zawartości

Pomoże ktoś? :)


mloda_czarodziejka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, zadałam kartom 3 krótkie pytania i chciałabym, aby ktoś pomógł mi w interpretacji.

Kilka dni temu usłyszałam od mężczyzny, którym jestem zainteresowana, że chciałby, aby nasza znajomość była na zasadzie kolega-koleżanka.. Nie ukrywam, że zasmuciło mnie to, ale ja poprostu czuję, że nie jestem mu obojętna i czuję to od dłuższego czasu.. Stąd moje pytania:

Kim jestem dla X?

9 karo, 9 kier, 10 kier

Dlaczego on mówi, że jestem dla niego tylko koleżanką?

7 kier, Król trefl, Król pik

Czy wyzna mi swoje prawdziwe uczucia w tym roku?

9 trefl, Król karo, Walet kier.

Najbardziej zaintrygowała mnie ta pierwsza odpowiedz, dlatego chcialabym, aby ktos inny na to spojzał.. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 karo mówi o tym, że chciałabyś, abyś nie była mu obojętna, to Twoje pragnienie

9 kier to szczęśliwa karta mówi o spełnieniu życzeń

10 kier to także pozytywna karta, ale myślę, że wiele zależy tutaj od Ciebie, co Ty zrobisz.

 

7 kier mówi o zmianach, czyli jak wyżej, jeśli będziesz poświęcała mu dużo czasu, to wszystko może się zmienić i przestaniesz być dla niego tylko koleżanką

Król trefl i Król pik - on zdaje sobie sprawę, że nie jest Ci obojętny, jednak nie potrafi jeszcze ocenić swoich uczuć

 

9 trefl, Król karo, Walet kier - wyjawi Ci swoje uczucia, myślę, że to może być gdzieś w okolicach lata

 

ps jestem początkująca w kartach klasycznych, więc radzę zapytać bardziej doświadczone osoby

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję :) Jak na początkującą osobę, świetnie to Pani zinterpretowała, bo to sama prawda, co Pani tutaj napisała. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ibiza

Klasyki opowiadaja historie kladzie sie cala talie a nie kaleczy je jakimis trojkami. Nie daje tym kartom nawe 30 % sprawdzenia. :/ ale ok zinterprece.

 

Kim jestem dla X?

9 karo, 9 kier, 10 kier

zakochanas w nim bardzo. :P Jakie marzenia z nim masz ktorych nie bede tutaj interpretowac publicznie ;) bo nie wypada; ale myslisz o nim. Twoje pragnienia tu wyszly. karty Ci pokazaly kim jest dla Ciebie.

 

Dlaczego on mówi, że jestem dla niego tylko koleżanką?

7 kier, Król trefl, Król pik- bo uwaza sie za figo fago. On w krolach wyszedl wiec ma sie za powazniejszego. Cos gra. Taki napuszeniec.

 

 

Czy wyzna mi swoje prawdziwe uczucia w tym roku?

9 trefl, Król karo, Walet kier.- smutna bedziesz jeszcze przez ta znajomosc. Inny facio sie pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibizo to jest najprostszy układ kart klasycznych. Stwierdziłam, że na krótkie pytanie nie będe rozkładała całego rozkładu 3x8..

Muszę przyznać, że Twoja interpretacja różni się od poprzedniej i mojej również. Zakochana w nim nie jestem tego jestem pewna, ale co masz na myśli, że to napuszeniec? Czyli, że się mna tylko bawi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ibiza

zadalas kartom pytanie DLACZEGO wiec Ci daly odpowiedz. Jest silna postacia (dwa krole go wspieraja), krol to uwazajacy sie za hmmm stabilniejszego emocjonalnie, powazniejszego, figo fago (jak juz pisalam ;) ) To jest odpowiedz na pytanie. Wiecej sie nie da wydusisc z tych kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7

Kim jestem dla X?

9 karo, 9 kier, 10 kier

myślisz o nim, zaczynasz snuć palny, i masz chrapkę na niego, delikatnie mówiąc:oczko:

Dlaczego on mówi, że jestem dla niego tylko koleżanką?

7 kier, Król trefl, Król pik

jak na razie boi się on zaangażować, dobrze mu z tym że jest bez zobowiązań.

Czy wyzna mi swoje prawdziwe uczucia w tym roku?

9 trefl, Król karo, Walet kier.

wszystko jest możliwe, ale możecie równie dobrze zostać tylko przyjaciółmi, wszystko będzie zależało od twojego postępowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, czyli wszystko teraz zależy ode mnie, tylko ze ja chcialabym od niego czegos wiecej, a on woli zwiazek bez zobowiazan... A czy to okazanie jego uczuc do mnie bedzie mialo miejsce na przelomnie czerwca - lipca? Czy dobrze to odczytalam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Erza
Dziękuję, czyli wszystko teraz zależy ode mnie, tylko ze ja chcialabym od niego czegos wiecej, a on woli zwiazek bez zobowiazan... A czy to okazanie jego uczuc do mnie bedzie mialo miejsce na przelomnie czerwca - lipca? Czy dobrze to odczytalam?

 

tak, to może być wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...