Skocz do zawartości

nóż, piwnica, morderstwo, płacz


ewa t

Rekomendowane odpowiedzi

miałam tak dziwny sen, ze kiedy obudzilam sie to az go zapisalam.:)

bylam z kims zamknieta w piwnicy i ta osoba w tym snie byla kims kogo bardzo kochalam.

i wtedy do piwnicy, ktora wygladala ciut jak sala lekcyjna wszedl ktos jeszcze, otworzyl drzwi i wszedl i wiedzialam, czulam ze ma zamiar zrobic cos zlego. tuz po otwarciu drzwi zobaczylam jak chlusnela krew i osoba mi towarzyszaca juz nie zyla a ja nawet na to nie spojrzalam. popatrzylam na napastnika i mial w reku noz i patrzyl na mnie. w tym momencie zauwazylam, ze ma niebieskie oczy ( nie wiem czemu, ale kolor zapamietalam), ma lzy w oczach. wybuchnelam placzem i przytulilam sie do niego. kiedy sie tulilam, poczulam ze zaraz wbije mi ten noz prosto w samo serce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo Twojego ogromnego zaangażowania w związek, lub przyjaźń, pamiętaj że nie jesteś w stanie tej osoby wybawić ze wszelkich kłopotów, a nadmiar troski może być dla kogoś uciążliwy. Problemy tej osoby nie są tak straszne jak ci je przedstawiono, albo ona je wyolbrzymia, albo ty za wszelką cenę chcesz załatwić wszystko za nią, działając jednocześnie na swoją szkodę. To Ty stracisz czas, zmęczysz się psychicznie, a tak naprawdę to rzecz,z ktorą kazdy doskonale poradziłby sobie sam przy odrobinie chęci.

Sens jest taki: nie wyręczaj nikogo, żyj swoim życiem, zwróć większą uwagę na siebie. Ważne jest to, czego Ty chcesz.

Pozdrowienia. Ag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje, rzadko mi sie cos sni ( tj rzadko pamietam) albo jesli sni sie to raczje to o czym myslalam lub widzialam lub czytalam w ciagu dnia tylko takie'przekrecone', absurdalne wiec jak mialam inny sen niz zwykle to napisalam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...