Skocz do zawartości

krew płynaca z nosa


robssonik

Rekomendowane odpowiedzi

snilo mi sie dzis ze bardzo mocno mi leciala krew z nosa tak naprawde chcialem to zatamowac a to chyba nawet mocniej cieklo az delikatnie zaczynalem sie krztusic przez ta krew.

czy ma ktos na ten temat jakies zdanie ktos moze wiedziec co moze oznaczac taki sen??

z gory dziekuje

choc wyczytałem w sennikach ze to chya za dobrze nie jest choc sama krew dobrze onaczana jest w snach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny sen z rok temu i nawet sie jego wystraszyłem poniewaz jego znacz enie to i niebezpieczeństwo utraty życia Dla osób w przemyśle i handlu - złe interesy i straty Jeśli masz jakieś spory lub sprawy sądowe będą one tak kosztowne, że cię nieomal zrujnują materialnie W miłości oznacza sen taki, że ukochany okaże się niewiernym i ożeni się z twoją najlepszą przyjaciółką Zapowiada też sen ten spory i rozterki w rodzinie, które się jednak po czasie załagodzą Sen ten jest przestrogą, by bezpośrednio po nim nie udawać się w podróż i nie wprowadzać w czyn żadnych nowych zamiarów, a przede wszystkim unikać pożyczania komukolwiek pieniędzy, bo przepadną jak i przepadnie przyjaźń z osobą, której się je pożyczyło. sen sprawdził sie w 70% ale nadal zyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krew ogólnie oznacza krewnych - taki mówi moja babcia, ale co się niby miało z nimi stać to nie wiem ( być może odwiedziny )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny sen z rok temu i nawet sie jego wystraszyłem poniewaz jego znacz enie to i niebezpieczeństwo utraty życia Dla osób w przemyśle i handlu - złe interesy i straty Jeśli masz jakieś spory lub sprawy sądowe będą one tak kosztowne, że cię nieomal zrujnują materialnie W miłości oznacza sen taki, że ukochany okaże się niewiernym i ożeni się z twoją najlepszą przyjaciółką Zapowiada też sen ten spory i rozterki w rodzinie, które się jednak po czasie załagodzą Sen ten jest przestrogą, by bezpośrednio po nim nie udawać się w podróż i nie wprowadzać w czyn żadnych nowych zamiarów, a przede wszystkim unikać pożyczania komukolwiek pieniędzy, bo przepadną jak i przepadnie przyjaźń z osobą, której się je pożyczyło. sen sprawdził sie w 70% ale nadal zyje

 

janek7791 nie strasz chłopaka.

Nie chodzi tu o przepisanie regułek, które może sam wyczytać w senniku.

A po drugie, z całym szacunkiem, to że sen sprawdził się 70 % ludzi, to zostaje jeszcze 30 % w których to (trzeba wziąć pod uwagę) może się właśnie znajdować robssonik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za jakiekolwiek interpretacje to co napisał janek tez juz wyczytałem:)

narazie wszystko jest ok jeszcze chodze po tym padole ziemskim ;) zadne zle rzeczy mnie nie spotkaly jak do tej pory a ze zdrowiem wszystko jest w jak najlepszym porzadku chyba ze ja o czyms nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...