Skocz do zawartości

Prośba o interpretacje snu


euklaz

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o interpretację snu: Snilo mi sie, ze bylam z kolezanka, zadzwonil do niej telefon, z rozmowy wyniklo ze to chlopak z ktorym sie spotykam, umawiali sie co do spotkania, powidziala "ta jasne mam sie do ciebie wprowadzic a potem co (..i tu moje imie) na to, ... noo bo ty lubisz to robic tylko u mnie. dobra poznam cie z Luiza.. itp." wyniklo z tego ze on mnie zdradza. Nie wiem co mam o tym myslec dodam ze to kolezanka ktorej nie widzialam juz dluuugi okres czasu! Czekam na odpowiedz, dziekuje z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo niewiele to zdanie mówi:D

taniez z nieboszczykiem może oznaczća pewne kłopoty uczuciowe, dysharmonię, przed którymi podświadomość nas ostrzega lub zmusza do bycia ostrożnym, tudzież zaległe sprawy sercowe wymagają od Ciebie analizy, bo nie wszystko jest w najlepszym porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o interpretację snu: Snilo mi sie, ze bylam z kolezanka, zadzwonil do niej telefon, z rozmowy wyniklo ze to chlopak z ktorym sie spotykam, umawiali sie co do spotkania, powidziala "ta jasne mam sie do ciebie wprowadzic a potem co (..i tu moje imie) na to, ... noo bo ty lubisz to robic tylko u mnie. dobra poznam cie z Luiza.. itp." wyniklo z tego ze on mnie zdradza. Nie wiem co mam o tym myslec dodam ze to kolezanka ktorej nie widzialam juz dluuugi okres czasu! Czekam na odpowiedz, dziekuje z gory

 

Może pomyśl o tym, że warto bardziej zaufać chłopakowi z którym się spotykasz ???

Moim zdaniem za bardzo obawiasz się zdrady i zranienia z jego strony co ma odbicie w Twoim śnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...