Skocz do zawartości

Terroryści (Ogień)/Pociąg...


Martinez14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.To raczej dziwny sen.Proszę o interpretację.

Wyjrzałem za okno i zobaczyłem kilku ludzi,którzy wyglądali troszke tajemniczo.Po sekundzie zapaliły się 2 pobliskie wieżowce oraz 3 sąsiadujące bloki i mój.Ludzi ogarnęła panika,wszędzie było ich dużo.Biegali krzyczeli.Nie wiem gdzie byli wtedy moi rodzice,gdzie znajomi.Pobiegłem między palące się bloki i pomyślałem żeby uciec na Jasną Górę (mieszkam w Częstochowie 10 min drogi do JG).Gdy tak biegłem zrozumiałem że i tak i tak arabowie zaatakują i naszą Świątynię.Wróciłem się do domu i zobaczyłem tylko że jedna ściana została zachowana ( taka z moimi pamiątkami piłkarskimi).Wkrótce ujrzałem mojego kolegę (zawsze go podziwiam za to co robi) z podstawówki ale on szybko znikł.I pojawiłem się na peronie.Byłem tam z moimi 2 przyjaciółmi.Mieliśmy gdzieś jechać.Ja trzymałem w ręku bilet a w kieszeni masę pieniędzy.Podszedł do nas jakiś wysoki murzyn i zaczął rozmawiać.Nadjechał pociąg nr. 13 i wsiedliśmy...

Takie sny zdarzają mi się rzadko.Jeszcze raz prosze o interpretację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diametralna zmiana dotychczasowego trybu życia. Związana z upływem czasu, dorastaniem ;)

Będziesz musiał przywyknąć do zupełnie innych problemów i zadań życiowych niż do tej pory.

Masz jednak pomysł na to "nowe życie" dlatego bez lęku stajesz przed drzwiami odpowiedzialności... Wiara w pomyślność własnych przedsięwzięć nie opuści Cię i dlatego "pojedziesz" tym pociągiem po prostych, z góry wyznaczonych torach. Jeśli w kieszeni były pieniądze papierkowe, a nie monetki to na stan finansów nie będziesz mógł narzekać. Zaś co się tyczy tej ściany z pamiątkami, to twoje hobby i ono ne zginie wraz z dorosłością, więc przy "zburzeniu starego porządku" ta jedna rzecz będzie tkwić w Tobie zawsze jako pasja.

Pozdrowienia. Ag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...