Skocz do zawartości

Coś dziwnego ;/ może mi pomożecie i wytłumaczycie co to oznacza..


kejpi

Rekomendowane odpowiedzi

To jest strasznie pogmatwane.. Od kilku dni miewam jakieś dziwne sny po których budzę sie cała mokra, śnią się mi osoby najbliższe i ważne, nie pamiętam co dokładnie, sny są zwiazane z tym, że komuś bliskiemu coś się dzieje, nie koniecznie bardzo złego.. a zaraz przeskakuje jakby klatka i pojawia sie inny sen, w każdym gram inną rolę.

Jest jeden najdziwniejszy sen który zapamiętałam.. jest wiązany z moim obecnym chłopakiem:

że byliśmy parą, rozstaliśmy eis, potem miałam nowego chłopaka którego zdradzałam na prawo i lewo, ten mój obecny zobaczył mnie na jakiejś imprezie i poszedł to ja dyla za nim się wypłakałam i było spoko potem spotkałam tego mojego prawdziwego (na jawie xD) mimo ze go kochałam nie wrócilam do niego i powiedziałam że mam nowego chłopaka. Podkreślę, że zdradzałam nie z jedną osobą..

:yyyy:

Edytowane przez kejpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kejpi, cierpliwości. Ja też nie dostałam odpowiedzi :) w niedzielne popołudnia ludzie generalnie nie siedzą i nie interpretują cudzych snów ;) ja też w necie jestem z obowiązku i w ramach rozrywki zaglądam na to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

kejpi pierwszy sen pokazuje twoje relacje z innymi ludźmi,

podałaś za mało szczegółów żeby można było dokładnie napisać o co chodzi,

może masz jakieś nerwowe rozmowy z kimś z rodziny, jakieś nie rozwiązane sprawy?

 

2 sen to już pokazuje twoje obawy albo i zakręcenie w sprawach uczuciowych,

trudno się w tym połapać, Ty sama pomyśl jak to jest z tymi twoimi uczuciami,

relacjami z facetami i czego chcesz w związku, czy bliskiej relacji czy wolności,

jak szukasz wolności i urozmaicenia to możliwe że dłuższa relacja zaczyna cię męczyć,

i w podświadomości pokazują sie takie obrazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego motywu - nie mam problemów z relacjami z innymi, co do rozmów z kimś z rodziny to mam z nią kontakt tylko przez telefon i czasami pojadę do domu (jestem na studiach) nie mogę podać więcej szczegółów bo nie pamiętam ;/

Co do drugiego snu to z chłopakiem jest mi dobrze, nie chce wolności, jeśli chodzi o takie coś to jedynie męczy mnie, że chłopak traktuje mnie jak małą dziewczynkę która nie potrafi sobie poradzić. Miałam wielu chłopaków, ale żaden nie trafił mi się jak on, i uwielbiam jego bliskość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...