Skocz do zawartości

Stać się wielorybem


olesia1234

Rekomendowane odpowiedzi

Śnił mi się ostatnio bardzo dziwnyi realistyczny sen. Było tak śniło mi się , że byłam wielorybem i był czas godów. Z moim partnerem wyszłam na brzeg i tam się przemieniliśmy w dinozaury i zniosłam jajko . Na drugi dzień się z niego wykluło młode i znów poszłam nad brzeg i zmieniłam się w wieloryba . Pływając znalazłam drugiego ,,faceta'' i wyszłam z nim na ląd. Tym razem się w człowieka przemieniłam i szukaliśmy dogodngo miejsca na zniesienie jajka i zauwazyłam pustą skorupkę po jajku. Powiedziałam do swojego partnera, że będzie ona dobrym symbolem. Wcześniej nie było ,,pokazane'' jak się rozmnażałam z poprzednim ojcem mego dziecka i myślałam , że teraz też tak będzie i usiadłam na kolana partnerowi myśląc, że zaraz będę miała te jajko. Wtedy jego penis zaczął się wysówać i wchodzić w moją pochwę tak jak to się np. u psów odbywa . Najpierw , krótko to robiliśmy , bo wieloryby w tm śnie szybko sę rozmnażały, ale jajko nie wychodziło, więc jeszcze raz to zaczeliśmy robić . Biolog , który nas podglądał kręcąc film o wielorybach skomentował nasz gody ,,to nieprawdopodobne! ta para robi to już minutę czterdzieści pięć!'' i coś tam jeszcze rzekł, ale nie pamiętam co. Wreszcie poczułam , że mam coś w brzuchu i podeszłam do miejsca gdzie miałam urodzić . Jajko nie chciało wyjść więc pomogłam sobie rękoma i wyjęłam je w końcu. Na drugi dzień wykluła się z niego szarlotka, a ten ,,chłopak-wieloryb'' powiedział że jeszcze musi dojrzeć , a ono było w takiej lodówce (te jajko) i ją zamknęłam i się obudziłam.

Wiem, że ten sen był dosyć zboczony i niewiarygodny, ale na prawdę mi się taki śnił. Dodam jeszcze , że w tym erotycznym frgm. naprawdę jakbym czuła tego penisa . Proszę o jak najszybszą interpretację mojego snu.

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...