Skocz do zawartości

prosba o interpretację


paulinchien

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie o przyszlosc znajomego.

 

walet pik, as pik (odwrocony), krol pik, krol trefl, 9 trefl (odwr), dama pik, dama karo, 9 karo

 

10 kier, as trefl, walet kier, krol kier, dama kier, as kier (odwrocony), 10 karo, walet karo

 

9 kier, dama trefl, 10 trefl, krol karo, as karo, walet trefl, 10 pik, 9 pik

 

Niewiele potrafie z tego dzisiaj wyczytac, ale widze, ze facet robi kariere, w pracy awans, zazegna jakis konflikt, chyba z kobieta, ale cos zmieni sie u nich, chyba w pozytywna dla nich stronę, jakis wyjazd, przyplyw gotowki. Przy niej jakieś niebezpieczenstwo. Wyglada na to jakby niby z jego strony bylo wlasnie juz wspomniane zazegnanie konfliktu, ale nad nia, przez tego as kier z 9 trefl, wychodza jakieś niejasnosci, konflikty. Uklad się wydaje dobry, ale po przyjzeniu sie nie wiem co o tym sadzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ibiza

Zakocha sie bardzo. Ale przyniesie mu ta milosc smutek i depresje nawet. Hmm choc deprasja to duze slowo. Ostatecznie ma az 2 karty blokady wiec...+smutek to lipa.

A jego jakis koles w balona nie zrobil ostatnio???Z jakas kasa? Zalu nie ma o jakas kasiorke do kogos?

Edytowane przez Ibiza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on zakochany juz jest, pytalam co bedzie pozniej, co miedzy nimi. czy ma zal do kogos o pieniadze to nie mam pojecia, mozliwe. ktore to sa te karty blokady przy nim? wydawalo mi sie ze raczej ladne karty im wyszly, duzo czerwieni. dzisiaj zaczelam nauke i stad mozliwe, ze zadaje dziwne pytania. badzcie wyrozumiale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ibiza

9 pik to blokada wg moich interpretacji. Ale zaraz mnie zlinczuja za to ze tak to interpretuje. Ostatecznie na koncu jako podsumowanie masz ta karte. Jak dla mnie jego smutek tu widac. Jej mydlenie oczu. Wzloty i upadki. Ale ostatecznie koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Pytanie o przyszlosc znajomego.

 

walet pik, as pik (odwrocony), krol pik, krol trefl, 9 trefl (odwr), dama pik, dama karo, 9 karo

 

10 kier, as trefl, walet kier, krol kier, dama kier, as kier (odwrocony), 10 karo, walet karo

 

9 kier, dama trefl, 10 trefl, krol karo, as karo, walet trefl, 10 pik, 9 pik

 

Dowie się o jakiejś chorobie, szpital,przez co będzie trzeba przełożyć plany, będzie to czas na zrobienie rachunku sumienia.Plotki rozsiewane przez kobietę,która jest uważana za przyjaciółkę (blondynka), jej działania ukróci, kobieta, która jest samotna (możliwe że wdowa lub rozwódka).

Powinien zainwestować troszkę pieniążków. Na chwilę obecną jest on bardzo zakochany, ma jakieś dalekosiężne plany odnośnie swojej partnerki, lecz niech nie liczy na ich realizację. Rozstaną się w dość wrogiej atmosferze.Czeka go wyjazd.Możliwe, że pojedzie w delegację, będzie to nagroda.Zmianą, która będzie dla niego korzystna, będzie towarzystwo kobiety(brunetka), kocha ona życie, jest uczuciowa, będzie miała na niego bardzo dobry wpływ. Nie powinien poddawać się emocjom, możliwe stany depresyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...