Skocz do zawartości

Zęby u dziecka, ciazka kolezanki, bobas - proszę o pomoc


jul.nik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zacznę od tego, żę czuję się czasem jak wyrocznia... Dużo mi się śni i często sny się sprawdzają Nauczyłam się je w większości interpretowac, ale tego nie potrafię, dlatego proszę o pomoc Jest to dla mnie bardzo ważne, gdyż śniło mi się moje dziecko

 

Pierwszy sen

Śni mi się mój syn, którego trzymam na ręku Całą buzię ma brązową pokrytą pleśnią Lekarz mówi, żę to kiła i przepisuje antybiotyk Ja odwracam głowę Za chwilę patrzę na niego znowu i jego twarz jest czysta

 

Patrzyłam znaczenie lekarza przy pacjentach - ożenek wśród rodziny lub znajomych, oraz pleśń - podświadome niebezpieczeństwo (ja baaaardzo boję się chorób i śmierci)

 

 

Drugi sen

Znowu trzymam dziecko na ręku ale tym razem jesteśmy u dentysty Dentystka zagląda mu do buzki, puka w ząbki Śnią mi się zęby na dole Jedynki, dwójki, trojki i czworki sa moimi zebami w buzi mojego synka, sa czarne Te zeby sie nie chwieją Dentysta nie patrzy na niego długo Potem dentyska puka w dolne ząbki po lewej, które sa juz w rzeczywistosci mojego synka Sa białe, zdrowe, ale sie chwijeja I konczy sie wizyta Sni mi sie rowniez ta lekarka w bialym kitlu z czarnymi gestymi wlosami

 

Czesto jak snia mi sie wlosy czarne u obcej osoby, to dowiaduje sie o znajomych lub ich znajomych zlych rzeczy

 

Za chwilę zmiana scenerii - siedze z dwoma kolezankami Jedna znam bardzo dobrze, druga slabo Tej ktora znam lepiej pokazuje czerwony sweter ktory sobie kupilam Po chwili zmienia on kolor na szary

 

I znowu zmiana scenerii - sni mi sie maly bobasek, goly, radosny, grubiutki Jest pod prysznicem, leci woda czysta i przejrzysta On sie pluska i cieszy Sni mi sie ze to jest ojciec mojego dziecka w ciele bobasa

 

Dodam, ze od grudnia wiecznie w moich snach przewazaja kolory czern i biel Myslalam, ze to na mojego wujka, ktory niedawno zmarl na zawal - czern na smierc, biel na zalobe Ale to nie jest mi bardzo bliski wujek i nie przezywam jego smierci prawie wcale....

 

Acha, jeszcze jedno

Rowniez ostatnio mialam dziwny sen dotyczacy mojej ciezarnej kolezanki (nigdy wczesniej mi sie nie snila)

 

W moim snie siedzi na wersalce Jest szczupla osoba wiec na brzuchu skora baaardzo jej sie rozciagnela, ze az stala sie przezroczysta i mozna bylo z kazdym dokladnym detalem zobaczyc jej dziecko, ktore jest w brzuchu Ona w pewnym momencie wziela dziecko w ramiona Jej skora naciagnela sie na dziecku, tak, ze dokladnie przyglegala do mnalego cailka i mozna bylo zobaczyc kontury dziecka oraz dokladny wyraz twarzyDzieciak mial gsta czarna czupryne i byl podobny do jej brata

 

Jestem przerazona tymi zebami i snem o kolezance Strasznie sie martwie i prosze o pomoc

(O to przyklady snow,ktore mi sie sprawdzily: pies ugrzyl mnie, tym psem byl moj syn - synek zachorowal, sny sie skonczyly; kilka snow o tym, ze jem mieso - chora bylam, sny sie koncza; snia mi sie czarne wlosy na mojej glowie, a obok ojciec mojego dziecka - rozstalismy sie; sny sie skonczylu... i wiele innych) mam dosyc tych snow ;(

 

Dziekuje za wszelkie sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...