Skocz do zawartości

Proszę o interpretacje snu:) Z góry bardzo dziekuje!!!


jua22

Rekomendowane odpowiedzi

Sen był dość dziwny. Pojawił się w nim chłopak z moich studiów z którym raczej nie rozmawiam zbyt często (mam wręcz wrażenie że za mną nie przepada). We śnie był on moim mężem. Ja uciekłam od niego i próbowałam się gdzieś ukryć (chowałam się za zakładem stomatologicznym, potem chyba za jakimiś samochodami) a on podążał za mną i próbował mnie dostrzec, odnaleźć. Bardzo się go bałam bo znęcał się nade mną i był niezwykle okrutny -to nie bylo ukazane bezpośrednio we śnie, ale ja miałam tę świadomość. Byłam również w ciąży właśnie z nim... Więcej nie pamietam, chyba po prostu nic szczególnego się nie działo:) Będę bardzo wdzięczna jeżeli ktoś zechce się pofatygować i powiedzieć mi co według niego sen ten może oznaczać. Z góry dziękuję

Z poważaniem

JUA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jua22, taki sen może świadczyć o koniecznosci, choć jednocześnie Twojej niechęc do pogodzenia Twoich własnych wewnętrznych przeciwieństw. Może są w Tobie jakieś cechy, których sama nie akceptujesz do końca, które starsz się zwalczać zamiast zaakceptować je i włączyć w poczet całokształtu Twojej osobowości, w obawie że te negatywne cechy zdominują Twoją lepszą stronę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...