Skocz do zawartości

serdeczne dzięki, że nikt mi nie pomógł...


messalina1982

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa razy już prosiłam o interpretację snu bo sądziłam, że znacie się ludzie na tym. Widzę, że się myliłam. Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Przyjaciółka skierowała mnie na dobre tory i już wiem co to było. Dla zainteresowanych - OOBE (out of body experience) czyli doświadczenie poza ciałem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz messalina1982, czy Ty myslisz, że nikt poza Tobą nie czeka na tego typu pomoc? Poza tym ile czekałaś, 1 dzień?

Wchodząc tutaj jako do nowego środowiska powinnaś przede wszystkim przeczytać regulamin i się do niego dostosować, a nie wychodzić do ludzi z postawą roszczeniową, z wyrzutami i pretensjami że nikt nie raczył łaskawie Ci pomóc i jeszcze powielać posty.

Tutaj ludzie poświecąją swój wolny czas i robia to kiedy chcą, również dla własnej przyjemności, a nie, żeby zadowolić wszystkich dookoła. Nikt im za to nie płaci. Niestety.

Smutne takie podejście, na prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry bardzo, ludzie którzy przede mną dodali posty otrzymali odpowiedź bardzo szybko. Dlatego też zdecydowałam się zarejestrować i zadać pytanie. A powielanie postów to przestępstwo czy co??? Bardzo zależało mi na odpowiedzi-nie wiem czy mój post został przeczytany-byłam przerażona i szukałam pomocy. Nie dość, że jej nie otrzymałam to jeszcze mnie za to opieprzasz? No miej litość, kasuję konto i już mnie tu więcej nie ma, pa pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie, żeby zadowolić wszystkich dookoła. Nikt im za to nie płaci.

 

Daremne żale - próżny trud,

 

Bezsilne złorzeczenia!

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry bardzo, ludzie którzy przede mną dodali posty otrzymali odpowiedź bardzo szybko. Dlatego też zdecydowałam się zarejestrować i zadać pytanie. A powielanie postów to przestępstwo czy co??? Bardzo zależało mi na odpowiedzi-nie wiem czy mój post został przeczytany-byłam przerażona i szukałam pomocy. Nie dość, że jej nie otrzymałam to jeszcze mnie za to opieprzasz? No miej litość, kasuję konto i już mnie tu więcej nie ma, pa pa.

 

Więc usuń konto jeśli nie doceniasz czyjegoś czasu.

Co Ty myślisz, że my tu potrafimy wyjść z siebie, roztroić się by każdemu wyjaśnić o co chodziło w jego śnie czy też w innym doświadczeniu ???

My też mamy pracę, rodzinę i inne obowiązki i nie śledzimy tej strony 24 godziny na dobę.

Dziewczyno, nie jesteś tu jedyna, której bardzo zależy.

Ludzi takich jak Ty jest tu dużo więcej niż tych, którzy znają się na tym i starają się pomóc.

Zero szacunku i cierpliwości - to wszystko co po sobie tu pozostawiłaś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie miała do Was szacunku to raczej rzucałabym teraz inwektywami.Wieszacie na mnie psy w zasadzie za nic. Ten Wasz "cenny" czas marnujecie właśnie w tej chwili pouczając mnie zamiast odpowiadać na czyjeś pytanie. Nie znacie odpowiedzi to odpiszcie prawdę a nie bronicie się atakując mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zasadniczo to ich sprawa na co go "marnują". Messallina chce, messalina musi mieć - brakuje jeszcze tupnięcia nóżką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jagula5

Dziewczyno - widać, żeś kompletnie niereformowalna. Pisać do Ciebie to jak rzucać grochem o ścianę. Masz postawę typowo roszczeniową, do kompletu najpierw narobisz dymu a potem zdziwiona jesteś odpowiedziami. Ja tu kilka razy pisałam i nawet mi do głowy nie przyszło, że odpowiedź dostane natychmiast. Z czasem zawsze odpowiedź dostawałam. Przecież Ci ludzie z dobrej woli robią użytek z własnych doświadczeń i wiedzy, aby pomóc laikom, jak ja wytłumaczyć pewne niejasne sprawy! A Ty postawą jak z świetności czasów PRLu "czy się stoi, czy sie leży - się należy". No i właśnie przez ludzi z takim nastawieniem i mentalnością mamy w tym kraju tak, jak mamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę :D uśmiałam się do rozpuku. Z niczego zrobić coś -jesteście jak McGyver :D :D :D Może debatę ogólnokrajową urządzimy? Radzę sobie pobiegać i w ten sposób złe emocje z siebie wyrzucić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy już prosiłam o interpretację snu bo sądziłam, że znacie się ludzie na tym. Widzę, że się myliłam. Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Przyjaciółka skierowała mnie na dobre tory i już wiem co to było. Dla zainteresowanych - OOBE (out of body experience) czyli doświadczenie poza ciałem. Pozdrawiam.

 

A to co? Następne niedopieszczone dziecko, które w pięć minut nie dostało zabawki i się obraziło?

 

Rejestracja 8.03 i tego samego dnia obraza majestatu że nikt się nie rzucił z pomocą... A fe Forumowicze... poprawić się!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jagula5
Ja nie mogę :D uśmiałam się do rozpuku. Z niczego zrobić coś -jesteście jak McGyver :D :D :D Może debatę ogólnokrajową urządzimy? Radzę sobie pobiegać i w ten sposób złe emocje z siebie wyrzucić!

 

Milczenie jest złotem... Szkoda, że nie wszyscy o tym pamiętają.

 

A teraz nie rób z gęby cholewy, tylko wykasuj konto i znowu będzie tu miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę :D uśmiałam się do rozpuku. Z niczego zrobić coś -jesteście jak McGyver :D :D :D Może debatę ogólnokrajową urządzimy? Radzę sobie pobiegać i w ten sposób złe emocje z siebie wyrzucić!

 

Niektórym bieganie jest regularnie wskazane...

A co do McGyvera to Ty tu szczególnie z niczego zrobiłaś coś - ze spokoju i szacunku który tu panował stworzyłaś nerwową i pełną niesmaku atmosferę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaś jak nie dziwię Ci się M1982.

ludziom daje się ułudę, że dostaną coś, od razu, za free.

podczas gdy nie ma sensownego rozwiązania, które zadowala wszystkich.

 

dobre misie, ile w tym żalu, chęci władzy, pretensji ...

 

niestety, nie ma się co oszukiwać w kwestii darmowego obiadu który nie skutkuje biegunką :]

Edytowane przez sosnowiczanin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...