Skocz do zawartości

Proszę o pomoc!!!


Gosia1993

Rekomendowane odpowiedzi

Moja przyjaciółka od czasu do czasu miewa dziwne sny.

Ponad rok temu byłam z pewnym chłopakiem. Pewnej nocy przyśniło Jej się, że umarłam i była razem z Nim na moim pogrzebie. On w ogóle się nie przejmował moją śmiercią, był wyluzowany, ogólnie niewiele Go to obeszło. Niedługo potem z Nim zerwałam i wróciłam do mojego byłego, z którym nadal jestem.

Sen ten tłumaczyłam sobie tak, że dla tamtego chłopaka w pewnym sensie 'umarłam', tzn. opuściłam Go.

We wakacje tej właśnie przyjaciółce śniło się, że ja i mój chłopak poszliśmy do lasu i długo nie wracaliśmy. Kiedy zrobiło się ciemno, ona zaczęła się martwić. Dzwoniła, ale nie odbieraliśmy telefonów. Aż nagle wyszliśmy z lasu, trzymając się za ręce... Niedługo po tym śnie on ze mną zerwał, ale już po tygodniu wróciliśmy do siebie.

Dzisiaj w nocy miała kolejny dziwny sen, którym przestraszyła mnie tak bardzo, że po prostu nie mogę normalnie funkcjonować, zamartwiam się, myślę ciągle o tym...

Znowu śnił Jej się mój pogrzeb. Trumna ze mną (byłam bez makijażu, miałam taką fryzurę, jaką nosiłam jakieś dwa lata temu... Ogólnie chyba wyglądałam na młodszą) stała na środku kościoła. Ona płakała. Z przodu stał mój chłopak. Był spokojny, jakby bez uczuć, ale ona wiedziała, że bardzo moją śmierć przeżywa, ale chce być twardy. Powiedział Jej tylko, że przed śmiercią powiedziałam Mu, że chcę, aby on i ona byli razem, a ona się zmartwiła, że nie może spełnić ostatniego życzenia swojej najlepszej przyjaciółki...

Generalnie, to ten fragment Jej snu to było takie jakby wspomnienie, bo ogólnie sen był o jakimś tam chłopaku, który Ją pocieszał...

Bardzo się boję, że ten sen oznacza, że ja zerwę z moim chłopakiem albo on ze mną, albo, że coś się między nami popsuje...

Tak strasznie się boję, BARDZO MOCNO GO KOCHAM!!!

;(((

Pomóżcie, proszę... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1sze masz 17 lat i pewnie nie jednego jeszcze pokochasz. Wiec nie ma co dramatyzowac. Zacznij sie martwic po 30tce ;))) a do tego czasu uzywaj zycia... A wracajac do snu to moze bardziej obrazuja one uczucia jakimi darza Ci ci chlopcy. 1szy mial Cie gdzies a ten w sumie nie tylko nie potrafi okazywc uczuc.

Moge sie mylic bo nie jestem specjalistka od snow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...