Skocz do zawartości

SZKATUŁKA SZCZĘŚCIA


intuicja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 536
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • elektryczna

    44

  • Szyla

    41

  • bahia1

    39

  • Agulindula

    34

Top użytkownicy w tym temacie

:uscisk:Oj Cali Przykro mi, że to tylko dorywcza ale ważne że jest. Coraz trudniej o pracę widzę to po moich znajomych. I tylko modlę się aby wszystkim sie udało:) Trzymam kciuki za Ciebie:) :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze zalezy co kto lubi :) ja uwielbiam Cohenow i ich ironiczne poczucie humoru, poza tym obsada jest przednia, a Brad chyba pierwszy raz mial tego typu role hehe ale niezle. Podobal mi sie bardzo :) a na koncowce to juz sie smialismy jak nie wiem :zeby:

Tyle tylko, ze bluzgaja w kolko ;p ale to nie nowosc w ich filmach :)

Edytowane przez Szyla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj :zeby: sama sobie zrobilam sniadanko i sama posprzatalam po nim!!! :zeby: jak dobrze znow paletac sie po mojej ulubionej kuchni (ktorej wielce daleko od idealu, ale bardzo ja lubie)

No i jeszcze dorzuce, ze fajnie ze sie forum ozywilo troszke jakos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio byłam tak niebiańsko szcześliwa.....aż sie bałam tego szcześcia ,tyle sie wydazyło... opisac to wszysko ..hmmm czasu by brakło i miejsca na forum...

 

zauwazcie napisalam ''byłam'' .... i tak jestem wdzieczna losowi za to co było.... może jeszcze szczescie do mnie wróci???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ladnie poprosisz i nie stracisz nadziei - na pewno wroci :zeby:

Do mnie wrocilo wrzucam, ze w piatek mam rozmowe o prace, ale praca i tak jest juz pewna :zeby: i jeszcze w piatek tez jest impreza halloweenowa i zapowiada sie swietna zabawa :)

wysylam wielki kawal mojej dzisiejszej pozytywnosci (ktora pielegnuje z uporem maniaka mimo zimy i sterty duzych problemow) sciskam cieplutko

h025.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wrzucam do szkatułki ukończenie kursu e-learningowy „Fundusze inwestycyjne – wiedza dla każdego” :_ostr: czekam teraz na certyfikat potwierdzający udział w kursie ;)

 

Gdyby ktoś chciał skorzystać z tego kursu to podaję stronę, na którym się on znajduje - LearnWay project

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to ja musze dodac, ze jutro do pracy :zeby: i oby bylo dobrze, bo to dluuugo na nogach, ale cwicze nozke codziennie, powinno byc ok :)

Wrzucam jeszcze forum - czyli Was, nie chce sie rozdrabniac co komu zawdzieczam po prostu :bukiet:

I jeszcze, ze Cali dzielnie rzuca :zeby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szylka,dostałaś pracę? b020.gif dlaczego się wcześniej nie pochwaliłaś? Przepraszam,że tak szybko uciekłam z gada :(

Baziu,aż mi się cieplutko koło serca zrobiło przez to,że się cieszysz z mojego kolejnego dnia ( jedenaście).Dziękuję h025.gif

 

Bajeczko,Tobie życzę jutro duuużo słoneczka n015.gif

 

Jak ja kocham emotki b020.gif <------zwłaszcza tę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zajrzałam w ten wątek z dołem wbijającym w ziemię i zerową perspektywą, jak się z niego wygrzebać... Teraz dopiero dostrzegam, za jak wiele spraw na które nawet nie zwróciłam dzisiaj uwagi, sama mogę się czuć wdzięczna. Dziękuję Wam za ten punkt odbicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt rozumiem, jak powinienem zachowac sie teraz i w jakiej formie powinienem to napisac... Ale dzisiejszy dzien, w dzisiejszym dniu wlasciwie nie bylo nic wielce dobrego, pomyslicie co to za zycie. Wrecz przeciwnie, dopiero gdy zajrzalem do tego tematu i paru postow, zobaczylem ze tak na prawde, to wszystko jest "wielce dobre" jak to okreslilem powyzej. Ciesze sie z kazdej chwili i wiem, ze nawet jezeli bylem w nieciekawym miejscu o nieciekawym czasie, to powinienem sie z tego cieszyc.

 

Pozdrawiam was i dziekuje za ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rosa, wpadasz do mojej szkatułki szczęścia h025.gif

 

a to skromnie ode mnie dla Ciebie

 

Dziękuję Ci za Twoje kochane dobre serce, najlepsze jakie można mieć

dajesz mi najhojniejszy dar ze wszystkich, swój czas.

Dziękuję

 

rose_0015.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Reaktywacja bardzo dawnego tematu- naszych wspomnień, przemysleń, marzeń

 

Ja do szkatułki szczęścia wkładam - wszystkich ludzi, ktorych tutaj poznałam. którzy podali pomocną dłoń. A prywatnie moje male marzenia- niech się spelnią

Edytowane przez Radiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wkladam do szkatulki wszystkich ludzi, ktorzy dziela sie ze mna usmiechem I pokazuja mi droge kiedy bladze...mam nadzieje ze niedlugo uda mi sie podzielic czyms jeszcze I mam nadzieje, ze moje male marzenie wkrotce sie spelni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Ja do szkatułki szczęścia wkładam dobro ciepło serdeczność wrażliwość otrzymane od Ludzi poznanych tutaj.Wszystkich którzy wiedzą co to miłość do drugiego człowieka.

Wkładam również moje plany i marzenia aby się zrealizowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...