Skocz do zawartości

Dla początkujących


Gość Aniołek:)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aniołek:)

Witam was forowiczów:)

:):):)

Moi Drodzy widzę że trapi was ten sam problem co mnie kiedyś kiedyś kiedyś bardzo dawno temu heh

Powiem wam tak moje zainteresowanie ta dziedziną rozwinęło się do obszernej skali (dwa kartony książek) hehe

Podam wam moi Drodzy wspaniałą książeczkę z piękną talią kart w przystępnej cenie -spokojnie nabędziecie ja w internetowych sklepach. Jest przystępnie napisana i dokładnie :):):) a do tego talia kart która was rozkocha w sobie.

Aurelia Szymaszkiewicz ,,Rozmowy z losem czyli wróżenie z kart"

 

I pamiętajcie Drodzy Forowicze by od kart się nie uzależniać i nie nadużywać ich!

Nie zniechęcajcie się na początku. Nauka czyni mistrza. :tuptup_na:

Życzę wam samych dobrych wróżb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aniołek:)

hehe a co ja bym tym zyskała ?? Przecież nie jestem autorem ani sprzedawcą. Po prostu wiem jak to jest, jakbym ja policzyła ile wydałam na wszystkie książki i talie kart to głowa boli heh

A na tą książkę trafiłam całkiem przypadkiem i widzę że dalej pojawiają się posty z pytaniami o literaturę-to czemu mam się nie podzielić swoją wiedzą?????

A tym że piszę ten post to mam satysfakcję że komuś mogę pomóc i rozwijać w ludziach zainteresowanie tą dziedziną nauki którą niestety interesują się nieliczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7

Zgodzę się z tobą w 100%, że ta dziedzina, nie jest w kręgu zainteresowań...a szkoda :smutny:

Powiedz mi, czy możesz zrobić skan tej książki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aniołek:)

No właśnie wielka szkoda że tak mało osób się tym interesuje:///

Wiesz Złociutka to ponad 122 str to by był sajgon by tyle skanować ;/;/;/ ale mówie Ci to koszt ok 25 do 30zł a gratis talia kart do tego co mega pomaga w zapamiętaniu znaczenia karty, bo są rysuneczki.

A czemu polecam tą książeczkę bo od pół roku mam taką starą książkę co interpretacja jest prze super i jak tą kupiłam jakoś niedawno teraz to porównywałam te dwie książki i powiem Ci że super się pokrywają znaczenia!! Nawet płeć dziecka jest opisana tak samo co w tej mojej staruszce hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7

Witaj Aniołku:usmiech:

powiedz mi proszę z ilu kart składa się ta talia, która jest dodana do książki?

Co do wróżenia, mój warsztat składa się z wiedzy przekazanej mi przez moją Babcię... książki jakoś do mnie nie przemawiają, ale zawsze lubię poczytać co inni chcą przekazać...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aniołek:)

Wiesz Złotko standardowo z 32kart :)

Ale Ci dobrze że wiedzę od babci posiadłaś. U mnie w domu to na moje zainteresowania patrzą z przymrużeniem oka. A w najbliższym środowisku nikt się wróżeniem nie interesuje nie licząc mnie :///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7

U mnie jest bardzo podobnie, a przekazana wiedza była sekretem. Nawet moja Mama nie wiedziała, że jej Mama/Babcia stawiała karty. Jakoś tak niedawno dopiero powiedziałam jej kto mnie nauczył karcioszek- jakie było jej zdziwienie.

A możesz chociaż wrzucić skan kilku kart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aniołek:)

Heheh to rzeczywiście babcia dobrze się skrywała z tym ale się nie dziwie bo wiem jak ludzie się na to patrzą-ja też się tym nie chwale, wiedzą tylko nieliczni.

Oki zeskanuje parę kart:):) Podaj Trinko e-maila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

ok ponad roku zajmuje sie kartami klasycznymi - jednie 24 karty, poniewaz jedna starsza pani stawia jedynie z 24 kart i spodobal mi sie ten sposob wrozenia. Ta kobieta posiada jednak inny system wrozenia - co ciekawe - nie ma go w zadnej posaidanej przeze mnie ksiazce - najfajniejsze jest to sprawdza sie to co prognozuje.

 

Czy slyszeliscie o technice wrozenia z 24 kart? Znacie moze jakas literature?

 

:jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7

Moja Babcia początkowo, uczyła mnie z 24, a gdy jej zdaniem już dojrzałam bardziej do karcioszek moją wiedzę poszerzyła o kolejne 8 kart. Nadmienię, że moja Babcia praktykowała jeszcze w okresie przedwojennym.

 

Co do literatury, odnośnie 24 kart, na moim chomiku znajdziesz jedną pozycję "Kiedy król pokocha damę". Mam ją od jednego Pana z naszego forum Casper dziękuje.

Chomik Shivy1-Trina7 - Chomikuj.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...