Skocz do zawartości

Kłótnia z Matką. Powtarzający się sen..


Sebastian28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio dość często śni mi się pociąg. Zazwyczaj jest spóźniony, albo to ja dobiegam na ostatnią chwilę. Parę razy odjechał mi sprzed nosa.. Nie wiem co to może oznaczać. Jednak nie o tym chciałem pisać.

Jechałem pociągiem do kolegi, z Mamą. Wiem że, miałem od niej dostać czy też pożyczyć pieniądze na ten wyjazd. W pociągu miało miejsce jakieś nie przyjemne zdarzenie. Ktoś mi coś powiedział, źle się z tym czułem. Kiedy dojechaliśmy na miejsce pomyślałem że koniecznie muszę się napić, odstresować. nagle Mama powiedziała że nie da mi tych pieniędzy.( Cała akcja działa się w jakimś tunelu, podziemiu ) Zaczęliśmy się kłócić. Dostałem od niej w twarz. poczułem jakbym dostał od kogoś wielkiego a nie od drobnej kobiety. Powiedziałem że ma to zrobić jeszcze raz. Nagle pojawił się ktoś trzeci i stwierdził że ja mówię poważnie, że teraz młodzież taka jest. Wtedy dostałem po raz drugi w twarz. wykrzyczałem coś że nie wrócę, i odszedłem.Ktoś przechodził, a że nie chciałem się przy nim kłócić, wróciłem do nich. Szliśmy tunelem, na końcu świeciła się czerwona lampa.. Nie mam pojęcia co taki sen może oznaczać.

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...