Skocz do zawartości

Prośba o interpretacje snu z krysztalem


KingaIzabela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam goraca prosbe aby ktos pomogl mi w interpretacji snu mojej mamy - snilo sie jej ze widzi duzy krysztalowy wazon (dokladnie ten sam ktory znajduje sie u nas w domu - mama dostala go od babci, a babcia nadal zyje) ktory to wazon na jej oczach pekl na dwie polowy, rowniutko. On nie zbil sie, ale pękł przez pół. Nie wiem czy to jest istotne, ale w ostatnim czasie mają u nas miejsce czeste klótnie pomiedzy rodzicami, w zasadzie ciagle sie kłóca i są między nimi niesnaski.

Kinga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za zaintersowanie i odpowedz. W zasadzie to nie moj sen ale sen mojej mamy. Moja mama powiazala to tak, ze cos peklo w malżeństwie i nie da sie juz posklejać, ale to tylko jej domysł.

Jak obiektywnie zinterpretowac sen z peknietym krysztalem i czy ma on (ten sen) tez inne , ogolne znaczenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem co chcesz powiedzieć, zgadzam się, ale chodziło mi o odniesienie ogólne, w sensie np. zobaczyc kryształ - kłopoty, albo zobaczyc pekniety krysztal - rozerwanie wiezi, itp. w takim sensie obiektywne. Moze to oznacza cos innego niz rozdzwięk w malżeństwie... martwie sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dotyczy raczej odczuc twojej mamy.wazon jako prezent od jej mamy jest czyms jej drogim, peka na pol. nie uwazam zeby cos peklo w malzenstwie i nie da sie tego naprawic, raczej w niej cos peklo moim zdaniem(bo to jej sen a w nich sa glownie nasze odczucia i emocje w stosunku do sytuacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...