Skocz do zawartości

Sen - katastrofa. Prosze o interprestację


Nirv

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam dość dziwny sen, a że to sen nie będę go umiała opisać krótko i zwięźle. Otóż gdzieś na początku tego snu umówiłam się z moim chłopakiem. Później zaś biegałam po jakichś piwnicach czy czymś takim >.> Ni stąd ni zowąd weszłam do sali wykładowej, gdzie czekała cała moja klasa. Nauczycielka przeglądała jakieś pliki na wyświetlaczu, a ja kombinowałam jak by tu się zerwać z zajęć bo pod budynkiem czekała na mnie koleżanka. Nauczycielka zagadała mnie o azjatyckie filmy (które swoją drogą uwielbiam). Trochę to mi przypomniało moją polonistkę z czasów liceum, z którą zawsze o wszystkim można było porozmawiać. Tak więc rozmawiałam z nauczycielką, kiedy coś odwróciło moją uwagę. Jakieś kolorowe światełka za oknem. Pomyślałam oczywiście o kosmitach (mam takie specyficzne poczucie humoru), ale był to spód samolotu. Samolot przeleciał niedaleko budynku w którym się znajdowałam, nie to żeby skrzydłami ocierał się o okna, ale jak dla mnie było to zbyt blisko. Wszyscy ludzie w sali odwrócili się w stronę okna. Nauczycielka zdziwiła się tym zainteresowaniem i ciszą, która zapadła. Wypytywała się "co? co się stało?" i odwróciła się również do okna. Samolot wyrównał lot, ale chwiały się jego skrzydła. Pomyślałam, że to musi być tylko moja chora wyobraźnia bo on przecież NIE MOŻE się rozbić. W tym momencie jego ogon opadł w dół całkowicie gubiąc już równowagę. Przez myśl przeszło mi, że może eksplozja nas nie dosięgnie. Zobaczyłam wybuch (niczym grzybek atomowy, ale wtedy myślałam, że to dzieje się na prawdę więc nie było mi do śmiechu) i usłyszałam ogromny huk. Kilka sekund ciszy i bezradności. Szyby rozleciały się w drobny mak. Szeptem pożegnałam się z życiem i dosięgło mnie białe światło.

 

Kiedy się obudziłam jeszcze dobrych kilka minut czułam się ogłuszona wybuchem. Ogólnie to nie latam samolotami (nie boję sie po prostu do tej pory nie miałam okazji) i za bardzo nie oglądam filmów katastroficznych. Więc zupełnie nie wiem skąd mi ten samolot wyskoczył w tym śnie. Proszę o interpretację, ponieważ ten sen nieco mną wstrząsnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...