Skocz do zawartości

Ważna INFORMACJA


Izis

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką prośbę, dla osób uczestniczących w Kursie Numerologii:

aby przez przypadek nikomu do głowy nawet nie wpadło: "O to, to się nie zapytam, bo co sobie jeszcze o mnie pomyślą, że nie umię liczyć, czy co :neutral: " ?

Pamiętajcie, że interpretujecie Waszą Drogę Życia i jakakolwiek niejasność nie jest byle czym - to bardzo ważne, abyście odczytywali właściwe energie, wiecie jak łatwo złapać sugestie, to zbyt odpowiedzialne zadanie, aby sobie czytać coś, czego nie jest się pewnym. Po to tu jestem, aby pomóc wszystkim, którzy tego potrzebują. To taka moja mała prośba, aby nie bać się pytać, no chyba, że wszystko jest jasne, to rozumiem.

Pozdrawiam wszytskich główkujących nad własną datą urodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Izis witam Cię serdecznie. Wszystkie tematy przedrukowalam i studiuję ale to jest dla mnie za trudne. Błagam Cię oblicz moją datę ur.24,11,1942. Proszę chociaż o piramidkę.

Pozdrawiam cieplutko Wala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

dana42, jeżeli chodzi o zdrowie, to nie uwzględniałam tego aspektu w tym kursue, dlaczego? ponieważ moim zdaniem jest to bardzo indywidualna kwestia. Nie chodziło mi o to, abyśmy "wyszukiwali" sobie ewentualnych" predyspozycji do chorowania", tylko o to, abyśmy zrozumieli siebie i drogę, którą podążamy jak najdokładniej, abysmy odkryli i świadomie rozwijali wszystko, co w nas najlepsze. Moim zdaniem, jesteśmy obecnie w "czasach" ogromnej transformacji ludzkości, co dotyczy również samego zdrowia i pojęcia jakichkolwiek tam "chorób", uwalniamy się od wszelkich kodów chorób, w zamierzeniu stworzenia ich nie było, to tylko i wyłącznie nasz własny wymysł, więc .... może już czas przestać się na tym skupiać (ale to tylko moje zdanie). Wracając do numerologii, jeżeli pojawia się cyfra 26 (gdziekolwiek w portrecie), wówczas konieczna jest nasza świadoma praca nad "sprawowaniem świadomej kontroli nad własnym ciałem" - tu konieczny jest wysiłek fizyczny - świadomy.

Wszystkiego Dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o taką podpowiedź mi chodziło , bo mojej koleżance zrobiłam portret numerologiczny , a ona pyta o zdrowie ale teraz z podliczby mogę zwrócić na zdrowie uwagę.Dziękuję i miłej nocki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Vanilia22

Jeśli o mnie chodzi to ja z natury mam awersję do liczb ale czytam Kurs i staram się zrozumieć choc cięzko to idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Izis , czy jeszcze tu zaglądasz? Jestem numerologiczna 9, moja data urodzenia to 05.02.1973.No wlasnie i nie wiem jak wylicza sie podliczby i podwibracje chociaz czytalam temet droga zycia, czy moglabys mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałabym się dowiedzieć , co masz na myśli z 26 i "sprawowaniem świadomej kontroli nad własnym ciałem" , bo ja niestety nie jestem świadoma , a mam z 26 w moim roku urodzenia? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...