Skocz do zawartości

Kraina Chichów


olkacool

Rekomendowane odpowiedzi

ZAMKNIĘTE

 

Wczoraj zaczęłam i skończyłam czytać książkę Carolla "Kraina Chichów" :)

Książkę ową czytały dwie bardzo bliskie mi osoby (jedna jeszcze czyta, druga niedawno skończyła)

 

Pytanie do Was, co to za dwie osoby, kim dla mnie są ;)

 

Odpowiedź kiedy chcecie ;)

Powodzenia!

Edytowane przez olkacool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja zaczynam

 

1 osoba rycerz mieczy doc cesarz

kim dla ciebie jest ta osoba, co was laczy? kochankowie

 

cesarz i kochankowie to musi byc maz:lol:

 

2 osoba krolowa kielichow

co waslaczy kim dla ciebie jest?krolowa bulaw

 

oj tutaj mam watpliwosci, mysle ze gdyby to byla twoja mama to wyszlaby raczej cesarzowa

krolowa kielcihow to kobieta rodzinna..wiec obstawiam siostre,ewentualnie corke

 

same osobowe karty wyszly , az sie zdziwilam ze tak dokladnie to karty pokazaly

ciekawe jak z interpretacja pojdzie?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 osoba : 4 kielichów +As Kielichów -2 denarów

Mężczyzna, w Twoim wieku lub starszy, jesteś z nim emocjonalnie związana, współdziałacie w jakimś zakresie - mąż, albo brat. Chociaż ten rozmarzony facet na 4 kielichów z nadzieją w asie na rozwój relacji mógłby też oznaczać jakiegoś cichego wielbiciela ;)

 

2 osoba: Paź Mieczy +Rycerz Kielichów - 8 denarów

Młoda kobieta, przyjaciółka lub koleżanka, może z pracy lub uczelni.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,po dluzszej przerwie wracam do gry,zobaczymy jak to bedzie..

 

1 OSOBA

Kim jest

Kolo fortuny-Król bulaw

Ta osoba jest na pewno pewna siebie,wladcza,mezczyzna i to chyba w srednim wieku,albo nawet troche straszy.Osoba madra,zrównowazona,on posiada jakis czar osobisty.Oosba ta posiada duza wiedze i potrafi ja wykorzystac.

 

Co sie z nia laczy

5 monet-Król mieczy

Moim pierwszym skojarzeniem,byl twój ojciec,albo nawet dziadek,moze ktos z twojej rodziny.

 

2 OSOBA

Kim jest

Paz monet-7 bulaw

Ta osoba potrafi walczyc o swoje,jest dosc nadpobudliwa,szybko zaczyna nowe projekty.Chyba ten mezczyzna jest dosyc mlody,miedzy 15 a 30 rokiem zycia,cos w tej granicy.Moze sie jeszcze uczy.

 

Co cie z nia laczy

Mag-As bulaw

Wydaje mi sie,ze szkola,albo praca.Ewentualnie twój maz,ale niee chyba ten facet posiada duzy autorytet.Jest wymagajacy.Lacza cie z nim,albo z nia w sumie silne relacje.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja. (dlaczego czas jest moim nieprzyjacielem - przez niego nie mam czasu na przyjemności...)

Co to za dwie osoby i kim dla Ciebie są?

Pierwsza osoba. 10 kielichów, 8denarów, 3 mieczy - jest to osoba, z którą mieszkasz, jesteście w bardzo bliskiej relacji - to Twoja nierozłączna przyjaciółka/ przyjaciel oddany i zgrany z Tobą. Choć różnicie się między sobą i macie dwa odrębne światy, to łączy was miłość, harmonia. Myślę, że to Twój partner, mąż. Widać jak razem, dzielnie pracujecie na dobry byt waszego świata i duchowego i materialnego. Pomimo różnych kłopotów jakie się przytrafiają to jesteście dla siebie oparciem. Więcej. To Ty jesteś tą szyją domu. Myślę, że jesteś częściej osobą wspierającą duchowo. Dajesz światło.

 

Druga osoba: Mag, Umiarkowanie, Giermek denarów. to raczej jest mama. To naprawdę ktoś wielki, autorytet. osoba zawsze Tobie wierna, Ty stawiasz ją za wzór i pod pewnymi względami chciałabyś być jak ona. Wiesz, że jest to osoba mądra, poświęcająca życie dla innych. Wszystko co wiąże się z matką... przyjaźń, dobroć, współpraca, harmonia... daje Tobie rozwój... dziś cicho stojąca z boku lecz zawsze o tobie pamięta. jej autorytet i siła oddziaływania z czasem osłabły, lecz jej nauki nigdy nie umrą. jesteś przy niej wciąż dzieckiem.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaczęłam i skończyłam czytać książkę Carolla "Kraina Chichów" :)

Książkę ową czytały dwie bardzo bliskie mi osoby (jedna jeszcze czyta, druga niedawno skończyła)

 

Pytanie do Was, co to za dwie osoby, kim dla mnie są ;)

1 osoba3 denarów,5 mieczy.KsiężycTu nie do końca jestem pewna,może jakiś młodszy od Ciebie brat?Ktoś kto jeszcze się uczy i chyba nie do końca mu się podobała......:_mysli:

 

2 osoba 2 Pucharów,Umiarkowanie,SprawiedliwośćTutaj też bym postawiła na mężczyznę........i to na męża.On bardzo chciał przeczytać.Zależało mu chyba na niej......

 

chyba znowu pudło.......:oczy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetrzymałam Was :diabelek_na:

 

Podaję odpowiedź, pierwszą osobą, która czytała książkę, to Dezire.. osoba bardzo mi bliska (znacie ją z forum, ha - jako jedyna nie brała udziału w tym ćwiczeniu), którą w taki przypadkowy sposób poznałam ;) i bardzo mnie to cieszy

Relacja głownie internetowa, zważywszy na odległości, obie uczymy się od siebie :kwadr:

 

Aniu, dziękuję Ci za wszystko :uscisk:

 

Drugą osobą jest Mąż :_usmiech:

 

Jak dla mnie super Wam poszło, szczególne uznania dla Lovely!!!!!

 

Punkciki daję wszystkim :_buzki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle że ja ucze się od Oli bo do pięt jej nie dorastam:serducho_na::serducho_na:Oluś dla mnie jesteś numer jeden:serducho_na: i jak zwyklę masz ode mnie mizianko:uscisk::uscisk::uscisk: Ta emotka mówi wszystko.

Fajnie sie czytało dziewczynki wasze wypowiedzi wielkie brawwa:spoko_na::spoko_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulację dla wszystkich:brawa:dzięki za punkcik chociaż nie zasłużony..........Księżyc,jak ja patrzyłam:icon_eek:przecież on zawsze mówi o kobiecie:zawstydzony_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...