Skocz do zawartości

Ślub


anna.nabru

Rekomendowane odpowiedzi

Śnił mi sie mój własny ślub. W moim śnie sama przyszłam do kościoła i zdążyłam zauważyć jeszcze pare panien młodych. Większosć z nich znałam. Stałam przy zewnętrznym wejściu do zakrystii i przechodzacy ludzie mówili mi że pięknie wyglądam. Wszyscy byli pięknie ubrani, jak na ślub. Byli to znajomi z mojej miejscowości choć nigdy nie zaprosiłabym ich na swój ślub. Nagle znalazłam sie w bocznej nawie kościoła. Razem z innymi ludźmi słuchałam mszy świętej w międzyczasie rozglądając sie czy przychodzą moi goście i pan młody. Wtedy uświadomiłam sobie że nie wysłałam zaproszeń i nikt nie przyjedzie. Nawet moja najbliższa rodzina nie była przygotowana. Przypomniało mi sie także że nie zamówiłam orkiestry. Więc postanowiłam że przełożymy ten ślub na inny dzień. Ubrałam sie w kurtke i zaczęłam szukac torebki w końcu ją znalazłam ale parokrotnie wracałam do kościoła bo wydawało mi sie że to nie moja torebka. Wychodząc przejrzałam sie w lustrze( nigdy sie nie podejrzewałam ze mogłę wyglądać tak pięknie i seksownie jak w tej sukni ślubnej). Kiedy w końcu wyszłam z kościoła stwierdziłam ze musze znaleźć jakiś transport do domu. Z kościoła właśnie wychodził mój kolega ( tak na marginesie jest on diakonem i w najbliższym czasie zostanie księdzem ale w śnie nim nie był) dlatego zapytałąm sie czy mnie podwiezie do domu powiedział że tak więc wzięłam sukienke w ręce i podbiegłam do niego. Wtedy dwóch panów stojących przed kościołem myślało ze zostawiłam pana młodego przed ołtarzem dla tego kolegi. Kiedy w końcu dotarliśmy do auta to kolego zmienił sie w moją koleżankę z podstawówki. Do auta podeszło dwóch moich znajomych którzy nie chciali być na mszy i ukrywali sie w przedrożnym rowie żeby ich nikt nie zobaczył. Razem z nami wsiedli do auta. Koleżanka ruszyła i wwyjeżdżając z parkingu wzięła bardzo ostry zakręt. I tak mój sen sie kończy.

Co on może oznaczać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...