Skocz do zawartości

Burza a po niej niedźwiedzie


kuba1313

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu miałem sen który zaczął się od silnej burzy. Znowu przejażdżka, pole i ludzie którzy próbują schronić się przed nią, ale nie mają gdzie. Ja ku mojemu zdziwieniu znajduję się nagle w miejscu najbezpieczniejszym jakie można sobie wyobrazić... Burza ucichła więc jadę dalej i dojeżdżam do polany, łąki na której spotykam grupę niedźwiedzi. Na początku czuję strach, ale po chwili zauważam, że się mną nie interesują. Są zajęte walką z psami które jakby starały się je przepędzić. Psów jest mniej, ale są bardzo agresywne. Nagle jeden z niedźwiedzi mnie zauważył i zbliżył się do mnie ( był największy ze stada). Poczułem się strasznie niepewnie, ale on odszedł... Sen o podobnej treści też pojawiał się u mnie kilka razy i standardowo z czwartku na piątek... Proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przechodzisz bardzo burzliwy okres w swoim życiu.według mnie niedźwiedzie oznaczają grupe ludzi,która będzie próbowała ci zaszkodzić,jednak przyjaciele (psy) pomogą ci w walce z nimi.spotkasz się twarzą w twarz z osobą która będzie ci chciała najbardziej zaszkodzić,jednak ta osoba odpuści.ludzie chowający się przed burzą mogą oznaczać że osoby bezstronne mogą na tej "wojnie" ucierpieć,a ty przez jakiś czas będziesz się chował aby uniknąć konfrontacji.to że śni Ci się to akurat z czwartku na piątek może oznaczać,że to właśnie w tym dniu tygodnia rozpocznie się ten konflikt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...