Skocz do zawartości

Ciąg dalszy znajomości


werona

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ułoży się dalsza znajomość z PanemA.? Spotkaliśmy się po roku przerwy...

26 Książka+20 Park+33 Klucz=7 Żmija

10 Kosa+17 Bocian

27 List

 

Tak po pierwszym spojrzeniu na karty główne pomyslałam, przeszłość będzie wpływała na nasze relacje, być może pokusimy się o jakieś schadzki w tajemnicy przed innymi, co nam pozwoli znaleźć rozwiązanie naszych spraw... z ukrytych mam jednak wrażenie że ta znajomość wprowadzi wiele negatywne zmiany w naszym życiu i skończy się na znajomości "pisemnej" ;)

 

Spytałam jeszcze, co ten facet poczuł jak mnie zobaczył po takiej przerwie...

15 Niedźwiedź+21 Góry+16 Gwiazdy=16 Gwiazdy

36 Krzyż+1 Jeździec

1 Jeździec

Hmmm..., poczuł zazdrość, speszył się i poczuł szczęście, że mnie widzi... że żal mu straty tej znajomości???

 

Nie mam pojęcia jak zinterpretować te karty... za duże emocji... HELP!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak potoczy sie dalsza wasza znajomosc? ja tu tego nie widze kolorowo , przy nim widnieje inna kobieta , jesli by sie z toba spotykal itd to ukrywal by to przed tamta

o tym dokonale mowi ksiazka - park-klucz -zmija etc...wiele bym nie liczyla

o czym rowniez mowi kosa wskzujaca na bociana KTORY MOWI O NAGLYCH ZMIANACH pojawl sie szybko u ciebie tak nagle...i widaomosc miedzy wami

ale jak juz pisalam przy nim jest inna kobieta i robi wszystko ukrycie

 

na twoje 2 pytanie jak sie poczul ? jest t czlowiek trudny , trudno sie przebic do niego , twarda i niedostepna osobowosc , wysoko sie ceni

troche z zadartym nosem,napewno sie ucieszyl jak cie zobaczyl , chce kontaktu badz spotkania byscie mieli taki zwykly normalny kontakt po kolezensku.

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak potoczy sie dalsza wasza znajomosc? ja tu tego nie widze kolorowo , przy nim widnieje inna kobieta , jesli by sie z toba spotykal itd to ukrywal by to przed tamta

o tym dokonale mowi ksiazka - park-klucz -zmija etc...wiele bym nie liczyla

o czym rowniez mowi kosa wskzujaca na bociana KTORY MOWI O NAGLYCH ZMIANACH pojawl sie szybko u ciebie tak nagle...i widaomosc miedzy wami

ale jak juz pisalam przy nim jest inna kobieta i robi wszystko ukrycie

 

na twoje 2 pytanie jak sie poczul ? jest t czlowiek trudny , trudno sie przebic do niego , twarda i niedostepna osobowosc , wysoko sie ceni

troche z zadartym nosem,napewno sie ucieszyl jak cie zobaczyl , chce kontaktu badz spotkania byscie mieli taki zwykly normalny kontakt po kolezensku.

pozdrawiam :)

 

Dziękuję za interpretację :bukiet:

 

Tak, myślę że jest w jego życiu jakaś kobieta, chociażby matka jego dziecka... ale do tej pory wierność nie była jego mocno stroną (ja też zawsze o kimś dowiadywałam się po fakcie...), więc nie zdziwi mnie jego działanie w ukryciu...

 

Opis jego osoby - doskonały :okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...