Skocz do zawartości

Pozyczyłam buty znajomemu


Blasia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Znowu bardzo Was prosze o interpretację..

Śniło mi się, że pozyczyłam swoje buty (chyba addidasy) znajomemu, który w rzeczywistości kiedys bardzo mi sie podobał, ale mnie perfidnie olał :/. Dałam mu swoje buty a sama stałam bez butów w skarpetkach. Było chyba zimno, bo miałam na sobie zimową kurtkę. On nigdy mi się nie śnił. Druga część snu: jechałam autbusem do liceum, które skończyłam kilka lat temu. Spózniłam się na zajęcia. Niosłam ze sobą jakiś rysunek. I w końcu trefiłam na basen szkolny, w którym chciałam się wykapać, ale nie miałam stroju. Pewnie nudny w interpretacji ale mimo wszystko proszę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że pozyczyłam swoje buty (chyba addidasy) znajomemu, który w rzeczywistości kiedys bardzo mi sie podobał, ale mnie perfidnie olał :/. Dałam mu swoje buty a sama stałam bez butów w skarpetkach. Było chyba zimno, bo miałam na sobie zimową kurtkę. On nigdy mi się nie śnił.

 

Ten fragment po prostu mówi o Twoich odczuciach - dajesz drugiej osobie wiele od siebie w zamian nie dostając nic, w dodatku wieje chłodem.

A dlaczego akurat ten kolega? Prawdopodobnie dlatego, że czujesz się teraz podobnie jak w tamtej sytuacji z nim - lekko olewana przez partnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...