Skocz do zawartości

Zniknęła


momoko

Rekomendowane odpowiedzi

Hey

 

Kiedy parę dni temu siedziałam w pokoju i odrabiałam lekcje, spojrzałam przez okno i widziałam dziewczynę. Była blondynką, niskiego wzrostu ubrana raczej zimowo. I ta dziewczyna szła jakiś kawałek. I później przeszła koło takiego jednego drzewa i zniknęła. Dosłownie już jej nie widziałam.

 

Co o tym myślicie ? Jak to jest możliwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) jeśli to było wieczorem i odrabiałaś lekcje , byłaś zmęczona. Mogłaś nie zauważyć kiedy ta dziewczyna przeszła / poszła dalej.

 

2) wiem ze osoby niektóre mnie skrytykują, ale ja wierze w to. Juz mówię o co mi chodzi. Morze też tak być ze to był duch dziewczyny. ( dla mnie jest wszystko możliwe ) to duszyczki decydują w jaki sposób nam się pokazują.......

 

No ale pamiętaj ze mogę też się mylić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie było wieczorem. Ja odrabiałam lekcje po południu, kiedy było jasno.

 

Szczerze mówiąc to z początku myślałam, że rzeczywiście to może być duch ( bo kiedyś miałam podobne sytuacje że kogoś widziałam i ten ktoś potem znikał ), ale wolałam to tutaj napisać i dowiedzieć się co inni myślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałam podobną sytuację. Wracałam do domu pociągiem i zauważyłam na polnej drodze przy torach dziewczynkę. Leżała twarzą do ziemi, nie ruszała sie. Pamiętam, że miała szarą spódniczkę i różowe skarpetki. Zaalarmowałam konduktora, a on z kolei policję, ale z tego co wiem, żadnej dziewczynki tam nie było. I tylko się wstydu najadłam... Ale ją widziałam, nie ruszała się i wyglądała, jakby coś się jej stało. Do dziś nie wiem, czy może zemdlała i po przebudzeniu po prostu poszła do domu, czy wcale jej tam nie było. Zastanowił mnie fakt, czemu inni pasażerowie pociągu nic nie widzieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałem podobną sytuację huśtam się samotnie na huśtawce i widzę mego przyjacela na rowerze który kiwną głową i tak samo za drzewem znikł. On żyje więc może nie mieliście kontaktu z duchami? Może to tylko wzrok nawala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tę dziewczynę pierwszy raz widziałam. Nie przypominała mi nikogo znajomego.

A czy ta dziewczyna była żywa ? Trudno mi to powiedzieć, chociaż jakby żyła to tak nagle by nie zniknęła, co nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...