Skocz do zawartości

nóż w plecy


prawda

Rekomendowane odpowiedzi

czesc:). proszę was o interpretację paru snów:

 

1. wychodzę z domu na ciemny korytarz (była noc), zamykam drzwi i się odwracam. Wtedy łapie mnie jakaś kobieta (jakoś trzymała mnie jedną ręką, że nie mogłam się uwolnić) i wbiła mi koniuszek noża w plecy. Chwilę potem z końca korytarza wyszedł facet z białą (albo szarą) ścierką i jakąś małą buteleczką. Po chwili zbliżając się do nas wylał jej zawartość na ścierkę i tak głupio się uśmiechnął (chciał mnie uśpić). potem się obudziłam.

 

2. siedzę z klasą na górze lodowej, na środku oceanu (o_O), a wych. opowiada nam coś. potem idziemy popływać. Płynę na samo dno i próbuję się wynurzyć, ale nie mogę;(. zaczynam się dusić i gdy już miałam umrzeć - obudziłam się.

 

3. śniła mi się inwazja wielkich biedronek na wieżowiec w którym mieszkam o_O.

 

w zasadzie, to pawie codziennie śnią mi się dziwne sny, ale popołudniu już ich nie pamiętam:(. tylko te na dobre utkwiły mi w pamięci. i jeszcze jeden z dzieciństwa, ale to inna historia.

 

z góry dzięki:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe masz sny ciągle sni ci sie tak jakby śmierć może to ostrzeżenie żebyś uważała na wysokosci,wode i ciemności bo tam mogą czychać różne niebezpieczeństwa :sad:

gorzej jak sny cie sie sprawdzają prawie wszystkie sny. (najlepiej znaczenie znajdź w internecie albo w jakimś starym,dobrym senniku babci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe masz sny ciągle sni ci sie tak jakby śmierć może to ostrzeżenie żebyś uważała na wysokosci,wode i ciemności bo tam mogą czychać różne niebezpieczeństwa :sad:

gorzej jak sny cie sie sprawdzają prawie wszystkie sny. (najlepiej znaczenie znajdź w internecie albo w jakimś starym,dobrym senniku babci)

 

♥w necie w ogole nie ma hasla "tonąć" o_O. przynajmniej tam, gdzie szukalam^.^, a o giga biedronkach tym bardziej nie bedzie o_O. a tego pierwszego to nie wiem pod jakim haslem szukac:(.♥

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda, wszystkie Twoje sny, te, które tu opisałaś dużo mówią o Twojej dociekliwości, szerokim spektrum zainteresowań i wrażliwości na informacje docierające z zewnątrz. Piszesz między innymi:

w zasadzie, to pawie codziennie śnią mi się dziwne sny,
, to właśnie świadczy o Twojej wrażliwości na świat, który Cię otacza.

Poza pierwszym snem, który ostrzega przed tym, że zawiedzie Cię człowiek, któremu ufasz, pozostałe są projekcją strzępku jakichś obrazów , które dotarły do Ciebie za dnia.

Pozdrowienia. Ag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Agulindula;*. skad ty to wiesz o_O. a co do tego 1 snu, to snil mi sie 2 razy, raz gdzies w feirie 05-06, a 2 raz w wakacje 06 i po nich zawsze przez jakis czas nic mi sie nie snilo (znaczy nic nie pamietalam) dlatego to napisalam;D. i faktycznie, wtedy ktos sprawil mi przykrosc...

 

aha - a jesli sni mi sie, ze ciagle smieje sie z kolezankami? - szukalam w senniku, ale nie ma nic o smiechu:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...