Skocz do zawartości

Własna śmierć :/ Proszę o interpretację.


Sebastian28

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym prosić o interpretację mojego snu.

Siedzieliśmy ze znajomymi w pokoju, zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Jakby wojna, nie pamiętam dokładnie. Czołg zniszczył ścianę, po chwili drugą. Resztki domu się zapaliły. Ogień w końcu dosięgnął nas. Poczułem jak duch wychodzi z Ciała.

Naglę pojawiłem się w innym miejscu, w moim domu. Chodziłem po pokoju, nie widziałem siebie.Inni też mnie nie zauważyli. Widziałem Matkę jak płakała, siostrę, i ojca który spał. Chciałem się jakoś mamie pokazać, że jestem przy niej, ale nikt nie zwracał na mnie uwagi. zacząłem zrzucać przedmioty,wytarłem łzy z Matki twarzy i poszedłem do dużego pokoju obudzić ojca, i tak się skończył ten sen. Myślałem, że jakbym dostał jeszcze jedną szansę, bardziej docenił bym bliskich, inaczej poprowadził swoje życie, i wtedy się obudziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że jakbym dostał jeszcze jedną szansę, bardziej docenił bym bliskich, inaczej poprowadził swoje życie

Może chodzi właśnie o to ?

Myślę, że ten sen był wynikiem tego, że przyszedł już czas, by coś zmienić w swoim życiu...

Czas, by Twoja "stara" osoba "umarła" a na jej miejsce pojawiła się "nowa" z nowymi planami na życie, nową motywacją, a także chwilą w ciągu dnia pozwalającą na przebywanie i bliższy kontakt ze swoją rodziną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...