Skocz do zawartości

Chłopak


xDSweetAlusiaxD

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno miałam 2 razy pod rząd ten sam sen . O chłopaku, który kiedyś Mi się podobał . Przestałam o nim w ogóle myśleć . On już był przeszłością . Jednak coraz częściej mam o nim sny . Ostatni był wczoraj . Śniło Mi się, że jesteśmy tak jakby parą . Całujemy się . Ja dotykam jego włosów itp . A później On siedział ja usiadłam niżej . I położyłam głowę na jego nogach . On mnie zaczął głaskać itd . Nie wiem co to w ogóle ma znaczyć . Interesowałam się nim . Ale on wybierał zawsze inne . Byłam jego dziewczyna tylko przez 3 dni . Poznałam Go w pierwszej klasie gimnazjum . Niestety on do drugiej klasy nie zdał . I przeniósł się do OHP . Nie widziałam Go dosyć dawno . Więc nie wiem skąd te sny . Jak Go widziałam . To podszedł do mnie od tyłu ja Go nie widziałam . Objął mnie i powiedział cześć . To wszystko . Moja mama mówi, że on na pewno o mnie myśli . Ale jeśli by myślał to by napisał . ? .

Proszę o szybką odpowiedź . Dziękuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może gdzieś w podświadomości nadal on ci się podoba i za nim tęsknisz. wiesz mi też ostatnio kilka razy śnił mi się chłopak który podobał mi się, spotkałam się z nim kilka razy ale on wybrał inną...ale teraz już nic do niego nie czuje więc też za bardzo nie wiem dlaczego mi się przyśnił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasminev ma dużo racji w tym co napisała,

To, że przestałaś o nim myśleć to nie znaczy, że w Twojej podświadomości nie pozostał ślad po Twoim uczuciu do tego chłopaka.

Te sny odzwierciedlają tylko Twoje marzenia i pragnienia które miałaś w tamtym czasie i potrzebę jego bliskości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...