Skocz do zawartości

Ogród, ryba, jaszczurka


222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. I proszę o interpretację.

 

Śniło mi się, że jestem w moim ogródku. Jest ciepło i słonecznie. Przyglądam się bujnie rosnącym roślinom. Znajdowały się tam również niepotrzebne chwasty. Pomyślałam, że w końcu trzeba ich się pozbyć. Podeszłam do jakieś grządki i zobaczyłam, że "pływa" tam duży karp (Taki sam jaki jemy na wigilię). Zaczęłam go gonić, aż w końcu udało mi się go złapać. Bałam się, że wyślizgnie mi się z rąk. Jednak tak się nie stało. Wrzuciłam go do czerwonego wiaderka z czystą wodą. Przez chwile opadał bezwładnie na dno. Jednak po chwili otworzył pyszczek i ożył.

Zaczęłam znowu rozglądać się po grządkach i ujrzałam jaszczurkę ( salamandrę plamistą), która nie miała łapek i wiła się jak wąż. Próbowałam ją chwycić, ale mi uciekła. Wróciłam do tej ryby i przyglądałam się jej jak śpi i tutaj sen się urwał.

 

Sprawdziłam w encyklopedii i okazało się, że ta salamandra to nie jaszczurka, a płaz, który wyglądem przypomina jaszczurkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogród może tu odzwierciedlać Twoje bogate w dobre cechy wnętrze, ale jest w nim jednak coś, czego nie powinno tam być.

Może są to negatywne uczucia, nieprzyjemne nastawienie do jakieś sytuacji lub też prymitywne aspekty Twojego charakteru które trzeba usunąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

podoba mi się co napisał Pysiaczek :) mnie się to czerwone wiaderko z czystą wodą skojarzyło z uczuciami,

może złapiesz jakiegoś "karpia" i ma to związek z miłością, na początku może być zaskoczony Twoim uczuciem, ale z czasem też się zaangażuje,

a salamandra ma zdolność przebywania w ogniu - myślę że chodzi o ognisty temperament,

222 napisz nam jak to się ma do Ciebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Wydaje mi się, że zarówno Pysiaczek jak i mary_mary macie rację. Chociaż jeśli chodzi o tą miłość to raczej mam problem by się zaangażować. Skutecznie udaje mi się uciekać. A reszta... :) dziękuje Wam za zainteresowanie moim postem:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...