Skocz do zawartości

Prosze odpowiedzcie na mój sen!


Aniarz

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwny sen

 

Witam serdecznie

Bardzo proszę o interpretację mojego, dziwnego snu.Więc śniła mi się impreza w domu mojej zmarłej babci, impreza nie należała do zwykłych, byli na niej między innymi 50Cent, Tupac oraz inni zagraniczni raperzy, w tym ja. Siedziałam przy stole z nie dowierzaniem, że właśnie ja się tam znajduję.Kątem oka widziałam, jak Tupac cały czas mi się przygląda. W końcu podeszłam do niego przedstawiliśmy się sobie( obydwoje byliśmy zainteresowani) po czy poszliśmy się przejść. Chodziliśmy w różne dziwne miejsca(nie jestem w stanie przypomnieć sobie gdzie). W końcu po wyjściu z pewnego budynku gdy spacerowaliśmy, a była już noc podjechał radiowóz. Wysiadł policjant, który zachowywał się jak dziecko, zadawał dziwne pytania np. czy mamy przy sobie lufkę. Pogadał, porobił z siebie(dosłownie ) pajaca, wsiadł do auta i pojechał. my poszliśmy na balety. w całym tym śnie Tupac był bardzo mną zainteresowany, a le gdy staliśmy na baletach znikł gdzieś w mgnieniu oka.... Pod koniec snu okazało się, Tupac wygląda jak chłopak mojej siostry, za którym nie przepadam. Całemu snu towrzyszyła dziwnie tajemnicza aura. Proszę jeśli ktoś może mi pomóc, niech napisze.

Z góry dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie:( tzn lubię ich kawałki, ale nie jestem jakąś fanką, która szaleje na ich punkcie.Myślałam, że sen może mieć związek z babcią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...