Skocz do zawartości

Żmije


alona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Proszę o pomoc w interpretacji snu.Rzadko pamiętam swoje sny a dziś obudziłam się przerażona.

 

Byłam ze znajomymi na ognisku na jakiejś polanie...i nagle wszysce zniknęli a wokół mnie pojawiło się pełno żmij.Jedna z nich ukąsiła mnie w nogę a ja ją zdeptałam, potem zaczęłam wyciskać sobie jad...a potem się obudziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

żmija kojarzy mi się z jakąś wredną osobą, ktoś może cię "ukąsić" swoim postępowaniem czy słowem,

jaka była atmosfera tego spotkania - było fajnie? czułaś się bezpiecznie? czy czułaś się opuszczona w tej sytuacji czy wiedziałaś że dasz radę

przyjrzyj się na spokojnie swoim znajomym, może chodzi o plotki, ale uda ci się pozbyć tego jadu,

emocje we śnie sa ważne - pokazują jak podświadomość przygotowuje się na tą sytuację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki:)

czułam się tak jakby z boku tych ludzi tak jakbym tam była nie dostrzegana...nie uczestniczyłam w zabawie bezpośrednio...a jak pojawiły się żmije to bardzo się bałam ale nie uciekłam tylko się starałam bronić.jak wyciskałam jad to już całkowicie było ciemno i pusto.

Edytowane przez alona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...