Skocz do zawartości

Dobór rozkładu do pytania


Sehnsucht

Rekomendowane odpowiedzi

Może się przyda :oczko:

 

Źle zadane pytanie - Właściwe pytanie - Odpowiedni rozkład

 

Czy to się uda, czy nie? - Co się stanie, jeśli ja tego spróbuję, a co gdy odpuszczę? - Decyzja

 

Czy wkrótce się przeprowadzę? - 1. Czy powinienem postarać się o inne mieszkanie,czy zostać tam, gdzie mieszkam? - Decyzja lub 2. Co mogę zrobić, żeby znaleźć właściwe mieszkanie? - Droga

 

Czy mój "były" do mnie wróci? - Co się stanie jeśli na niego zaczekam? lub Co się stanie jeżeli rozejrzę się za kimś innym? -Decyzja

 

Czy poprawi się moja sytuacja finansowa? - 1. Co mogę zrobić aby poprawić moją sytuację finansową? - Droga lub 2. Jak wygląda moja finansowa przyszłość i jakie mam perspektywy kiedy spróbuję planu x, y, z ? -Kompas

 

Czy powinienem pracować na własny rachunek? - Jakie perspektywy ma mój krok w niezależność? - Najwyższa Kapłanka, Krzyż celtycki, Leonardo, Plan

 

Czy będę wciąż zdrowy? - Co mogę uczynić, by zachować zdrowie? - Droga, Krzyż, Kolejny krok

 

Czy nasza małżeńska sytuacja zmieni się jeszcze na lepsze? - 1. Czy powinienem robić wszystko, co w mojej mocy dla uratowania małżeństwa czy też mam się z nim pożegnać? - Decyzja lub 2. Co mogę zrobić aby uratować nasze małżeństwo? - Wyrocznia miłości, Droga lub 3. Jak zmieni się nasza sytuacja małżeńska w najbliższym czasie? - Partnerski, Krzyż celtycki

 

Czy on/ona mnie kocha czy nie? - Jak wygląda nasz związek?/ Co on/ona do mnie czuje - Partnerski, Krzyż celtycki, Ukryte Intencje

 

Jak długo muszę jeszcze czekać? - Czy powinienem jeszcze poczekać czy nie? - Kompas, Decyzja

 

źródło: Hajo Banzhaf - "Klucze do tarota" - s.16-17

Edytowane przez Czarownica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkład - Typowe pytanie - Stopień trudności (1-5)

 

Ankh - Jaki jest powód, przyczyna dla ...? - 4

Koło astrologiczne - Co jest przede mną? Co się wydarzy w następnym miesiącu, roku? - 4-5

Związek - Jak wygląda mój związek z X? - 2

Ślepy zaułek - Gdzie jestem? Jaka jest moja ukryta strona? - 3

Decyzja - Co się zdarzy jeśli postąpię wg planu A lub B? - 2-3

Czyściec - Dlaczego muszę się tak zadręczać? Dokąd zaprowadzi mnie mój proces transformacji? - 3

Tajemnica Najwyższej kapłanki - Jak dalej będzie z ...? - 3

Wejście Inanny do podziemia - Co jest we mnie zniewolonego? Jaki mam stosunek do swojej ciemnej strony? -5

Krzyż celtycki - Jak dalej będzie z ...? - 2

Kompas - Jakie perspektywy ma droga A, B, C itd? - 3

Krzyż - Jak wygląda ...? - 1

Kryzys - Jak mam pokonać kryzys? - 2

Znak nieskończoności - Jak wygląda mój związek z X? - 3

Leonardo lub Ideał rzeczywistości - Jaka jest moja sytuacja? Jak przedstawiają się moje plany? Co mogę poprawić? - 4

Szczęście w miłości - Dokąd zmierza mój związek z X? - 4

Wyrocznia miłości - Jaki stosunek ma do mnie X i co mogę uczynić dla naszego związku? - 2

Następny krok - Jaki powinien być mój następny krok? - 1

Głupiec - Gdzie jestem w tym momencie swojego życia (etap rozwoju)? Co jest za mną, a co przede mną? - 4

Partnerstwo - Jak wygląda nasz związek? - 1

Plan - Co mogę zrobić, żeby osiągnąć swój cel? - 2

Siedem grzechów głównych - Co czynię źle? Przez co utraciłem swoją istotę, swoje życie? - 5

Wrota - Jak przejdę przez kolejne drzwi i co za nimi znajdę? - 4

Droga - Co mogę uczynić, żeby osiągnąć...? - 3

Cygański - Gdzie się znajduję i co się zdarzy w przyszłości? - 2

 

źródło: Hajo Banzhaf - "Klucze do tarota" - s.25

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...