Skocz do zawartości

prośba o interpretacje:wrony


clover

Rekomendowane odpowiedzi

:cry: przyznam ze troche sie wystraszyłam kiedy zobaczyłam w senników co znaczą. jednak czy zawsze i koniecznie jedno? ze snu pamietam że lataly ale najwyraźniej słyszałam ich krakanie kiedy szlam na dworzec. wcześniej pojawilisie w moim śnie jacyś kochankowie, czy te rzeczy jakoś wiążą sie ze soba? ja mam zawsze takie pogmatwane te sny;|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clover, z sensu Twojej wypowiedzi wypływa jasno rozpad związku - osob trzecich, kogoś przed czymś ostrzegałaś, ktoś Cię nie posłuchał, co odbije się niekorzystnie na tym człowieku. Sennik nie odda nigdy znaczenia snu. Nie proponuję zaglądać tam po to aby wyszukiwać konkretów, wszystkie symbole pojawiające się we śnie trzeba połączyć w logiczną, a czasem nielogiczną całość - Pozdrowienia. Ag. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz że coś w tym jest? do głowy by mi nie przyszła taka interpretacja, poprostu podziwiam za trafnosc, dzisiaj po kilku dnach wplątałam sie niechlący w sprawy związku mojej przyjaciółki i jej chlopaka, związek sie niestety rozpada a ja nie umiem im pomóc:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...