Skocz do zawartości

Sen - mnóstwo drzwi w neogotyckiej kamienicy


Bekonik

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że byłam w Londynie (a nigdy tam nie byłam), w bliżej nieokreślonej neogotyckiej kamienicy koło jakiegoś szpitala. Gdy do niej weszłam spostrzegłam na poszczególnych piętrach wiele drzwi z ciemnobrązowego drewna. Na każdym z nich widniała data. Najpierw trafiłam do pomieszczenia z datą 1792, gdzie widziałam trzy roześmiane młode dziewczyny, oczywiście w epokowych strojach. Tata zrobił mi z nimi zdjęcie, choć wcześniej nie widziałam żeby był on przy mnie ani tym bardziej żeby miał aparat. Trafiłam także weszłam do tych z napisem 1930, gdzie oglądałam kłócące się małżeństwo w średnim wieku, oczywiście w strojach z epoki, a dookoła nich leżały walizki. Nie zwrócili na mnie uwagi.

Pod datą 1944 obserwowałam jakąś naradę wojskową w dużej auli - wszyscy obecni byli w amerykańskich mundurach. Koło pulpitu stała młoda kobieta, która wszystko notowała, reszta to sami mężczyźni.

W międzyczasie oglądałam zdjęte ze ściany zdjęcie małżeństwa po 80 wykonane na jachcie.

Później zostałam obudzona i do dziś mam o to wielki żal... Mam nadzieję, że ktoś mi wytłumaczy mój sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bekonik, ja niestety też nigdy nie byłam w Londynie , a sen wygląda mi na taki, który ma odpowiednik w realu. Jest bardzo szczegołowy i wyrazisty.... i jeśli nie jest efektem lektury, bądź jakiegoś oglądanego wcześniej filmu, to pełna analiza będzie możliwa po zidentyfikowaniu owego miejsca. Być może to echo czyjejś przeszłości, które przypadkiem "odebrałaś" , a być może należałoby sięgnąć do korzeni Twojej rodziny - jakiś stróż z przeszlosci daje o sobie znać, w momencie gdy potrzebujesz psychicznego wsparcia...

Byłabym wdzięczna gdybyś zechciala wyeliminować z mojej wypowiedzi fałszywe wnioski - pisząc czy wcześniej ktoś z twojej rodziny odwiedzał Anglię, bądź też czy nie znajduje się tam obecnie

Pozdrowienia. Ag. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej rodziny nikt nie był w Anglii więc byłam mocno zdziwiona tym snem - mam tam tylko znajomych, którzy niedawno wyjechali. Nie sądzę również żeby sen powstał pod wpływem książki lub filmu bo nigdy mi się tak nie zdarzyło.

 

[ Dodano: 2007-03-05, 19:47 ]

...?

 

[ Dodano: 2007-04-18, 13:20 ]

I co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...