Skocz do zawartości

Runy energetyczne i wrózebne


Malvia

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zainteresowałam się runami.Wykorzystuję ich energetyczne działanie ale mam zamiar zakupic także runy wróżebne.

Skrypt runiczny który powiesiłam na scianie jak na razie daje zadziwiajace efekty.

A co do wróżenia to mam tarota ale on mnie jakoś mało pociąga,może runy bardziej mnie przekonają do siebie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrypt ktory powiesiłam na ścianie ma działanie energetyczne ,do wrózenia ma zamiar używać kart runicznych które rozkłada się podobnie jak tarota.

 

[ Dodano: 2007-04-15, 11:53 ]

A korzystałam z tej stronki

http://runy.com.pl/html/skrypty.htm

 

Jest tu podanych kilka skryptów do wyboru zaleznosci od potrzeb.A technika wykonania go jest dowolna.Ja mam namalowany akwarelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie chcesz je nosić na szyji?Masz je zamiar na czymś wyryć czy narysować?

One nie musza być duże ,mogą być malutkie,ważny jest ich prawidlowy kształt i kolejność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wolałam karty klasyczne, z których wróży mi sie niezwykle przyjemnie i łatwo.

 

Również kiedyś wróżyłam i tylko z kart klasycznych, to mi najbardziej odpowiadało, a

teraz zostały mi tylko runy - są o wiele bezpieczniejsze i mają wiele zastosowań jak chociażby wspomniane przez was skrypty runiczne. Runy są inne, chcę z nich korzystać tylko po to, by uzyskać od nich jakąś wskazówkę...u mnie są na równi z IChing. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malvia, jak dla mnie to pomysł Boudiki jest całkiem generalnie twórczy i innowatorski :)

 

Kurcze chciałbym mieć czas na zagłębienie się w te runy... ale cóż maturka wzywa :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany mi by sie nie chciało tak na każdej sztuce haftować,tym bardziej że Twój skrypt bedzie długaśny.Ale nie powiem , pomysł ciekawy aczkolwiek orginalny.

Bartko1988 nic na siłę,z runami trzeba pracować w spokoju,żeby je dobrze poznać.

Matura hmmm ,kiedy to było :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest to ale zrobiłem skrypt na pieniądze na pergaminowym papierze zapisany gęsim piórem i czerwonym atramentem i muszę się przyznać, że wielkie jest moje zdziwienie bo nagle zaczynam mieć pełny portfel (a kiedyś chciałem tam zakładać hodowle moli :P ). Niestety :P muszę przyznać że to działa a przynajmniej do tej pory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Runa Fehu - tak przyciąga pieniądze, można ją nosić, a nawet powinno się nosić w portfelu.

 

runa Fehu umieszczona w południowo zachodniej części mieszkania.

 

a dlaczego w tym rejonie? Jesli chodzi o feng shui, to nie ta część odpowiada za bogactwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego akurat w tym rejonie ale tak radziła kobieta za jmująca się runami.

Znacie Agnieszkę wdowczyk z ezotv?Właśnie ona.

A po drugie feng shui pochodzi z Chin a runy to północno-zachodnia europa więc może z tąd ta rozbieżność. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Widzę że ostatnio zastuj na runach XD, więc Sakumo runy to magiczne symbole, każdy znak ma swoją energię wpływającą na rzeczywistość. Używa ich się głównie po to aby mieć szczęście, ochronę i znać przyszłość. Runy możesz znaleźć na internecie, na różnych stronach są powypisywane z objaśnieniami. Jakby był jeszcze jakiś problemik to pisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche zastoj, ja niedlugo troche go rozruszam moze :) runy zawsze lubilam, bardziej w zastosowaniu niz wrozeniu. Jak w koncu bede miala troche czasu to dzial ruszymy :zeby: czyli jak napisal Killer jak sa pytania to pisac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam ciepło wszystkich Użytkowników działu, i się zastanawiam sie -co to za zastój tu taki? Wszyscy już chyba wszystko wiedzą o Runach, więc pytań brak. Więc ja mam pytanie - chcę przyciągnąć szczęśliwą miłość , odnaleźć swego partnera życiowego, co mam zrobić ?- rozumem, że należy wykonać Runę i gdzieś ją umieścić, proszę więc o dokładną radę, może ktoś też będzie zainteresowany tym tematem :-)

Z góry dziękuję wszystkim, którzy zechcą mi odpowiedzieć i pomóc, pozdrawiam Wszystkich serdecznie:_muza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Karty nie każdego słuchaja. U mnie minęły 2 lata wspólnego przyswajania się zanim zaczęły mnie słuchać, ale ja też jakoś nigdy nie miałam serca do Tarota

Zawsze wolałam karty klasyczne, z których wróży mi sie niezwykle przyjemnie i łatwo.

Ale runami (z racji pasji zyciowych :D) zawsze sie interesowalam :D

 

[ Dodano: 2007-04-15, 18:40 ]

Tylko jak zapisac swoje imie? Pełne, czy zdrobnienie?

 

Ja od początku że tak powiem zaprzyjaźniliśmy się z tarotem długo z niego wróżyłam, ale pewnego dnia spotkałam przez przypadek jak byłam o prace to taką dziewczynę przywiózł jej tata i rozmawialiśmy dość długo z jej tatą on jak twierdził i jak wywnioskowałam to znał się na tym i to dobrze powiedział że radzi mi odstawić tarota bo to złe karty które mogą wyrządzić mi krzywdę, że one jakby odbierają czy żywią się moją energią, a jak już je stawiam sobie to żebym nie brała zawsze ich za wiarygodne bo mogą nie być i mówić mi to co chcę usłyszeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...