Jump to content

Recommended Posts

pamietajmnie0

Byly urodziny X [mojej przyjaciolki] w naszej szkole,oczywiscie wszyscy obecni i X mi dala drinka. Taki swietny,slodziutki i wogole [co sie potem okazalo super mocny:D] i ciagnela mnie za reke miedzy ludzmy z tymi drinkami na 1 pietro,ja w drodze zrobilam lyka tego drinka..mmm cudny byl drink.. Sobie mysle,ze taki bedzie przypal jak sie nawale na tej imprezie,ale idziemy dalej,wchodzimy do bufetu. Oczywiscie Y [chlopak ktory mi sie podoba],patrzy na mnie,usmiecha sie do mnie,ja do niego,X juz calkiem sie zatacza,a wypila tylko tego drinka jednego,i nagle ciagnie mnie do niego,rzuca mu sie na szyje i tak jakos zawirowala nim,ze siedziala mu z tylkiem miedzy nogami,on z taka dziwna mina. Ona mnie tam lapie za rece zebym podeszla i pogadala z nim. On tak patrzy na mnie przepraszajacym wzrokiem.. ja coraz bardziej wkurzona,wypijam do konca tego drinka i tez juz jestem pijana. A on wyrywa sie X.. Ja wracam do domu z M. [moja siostra,ktora po mnie przyjechala] a potem jakos tak siedzimy nastepnego dnia w szkole przy szatni ja z moja bardzo dobra kolezanka na jednej lawce a na przeciwko nasza kolezanka z X i ja do X pisze smsa "jak sie impreza udala?:/"

Na poczatku wydaje mi sie,ze ja chyba mialam z Y pogadac,on na mnie tam czekal,a X wszystko popsula..

A z Y mam sie spotkac w piatek po szkole. Podoba mi sie,ale on powiedzial mi,ze mu zalezy,ale jednak mniej niz mi.