Jump to content

Recommended Posts

Byłam na kawie (chadzamy na nie od czasu do czasu) z moim bardzo dobrym kolegą. Siedzieliśmy dokładnie w tej samej kawiarni co ostatnio, przy tym samym stoliku, na tych samych miejscach - na przeciwko siebie, o tej samej porze - mniej więcej koło godziny 18:00, dominował nastrój lekko przygaszonego światła. Nie rozmawialiśmy ze sobą. W całym śnie on milczał, a tylko ja wydawałam krótkie polecenia. Słabo poczułam jego zapach, chciałam mocniej, więc od razu wstałam, podeszłam do niego i poleciłam by również to uczynił. Zrobił to w taki sposób, że był odwrócony do mnie tyłem. Był on niższy niż w rzeczywistości, gdyż mój nos był mniej więcej na wysokości jego ramienia. Zbliżyłam nos do jego lewego ramienia by lepiej poczuć jego perfumy i delikatnie przesuwałam się w kierunku jego szyi. Miało to charakter lekko erotyczny, gdyż zapach ten upoił mnie tak, że zmrużyłam, a potem zamknęłam oczy wykonując ten gest. Miałam wrażenie, że ten zapach idealnie do niego pasuje, że oddaje cały jego charakter i sposób zachowania, a żaden inny dla niego lepszy nie będzie. Jakby razem stanowili spójną i nierozerwalną całość. Mi zapach się podobał, aczkolwiek wiedziałam, że znam lepsze. Po dotarciu do jego szyi sen się skończył. Nigdy wcześniej nie śniło mi się coś tak bardzo krótkiego - miał on charakter kilku klatek. Sen był naprawdę bardzo realistyczny i nie zdziwiłabym się gdyby miało miejsce to w rzeczywistości. Oczywiście wszystko działo się w czasie teraźniejszym. Co dziwne, kiedy się spotykamy nigdy nie nie zdarzyło mi się uchwycić jego zapachu.

 

Z góry bardzo dziękuję za interpretację snu :).

Edited by wafel
Link to post
Share on other sites
Guest winteer

wafel

Może właśnie nie tyle chodzi o sam zapach co o wyczucie jego intencji??

Dlatego wstając - jakbyscie mieli lepiej siebie na wzajem poznać, jakby "obwąchać" - całość snu może odzwierciedlać Twój stosunek do niego, jakby cała jego osoba bardzo Ci ospowiadała, jest dla Ciebie atrakcyjny.

Niby to Twój kolega, a nie przyszło Ci czasem na mysl aby wejśc z nim w bliższe relacje?

Link to post
Share on other sites
całość snu może odzwierciedlać Twój stosunek do niego, jakby cała jego osoba bardzo Ci ospowiadała, jest dla Ciebie atrakcyjny.

A owszem. Ale cały czas mam wrażenie, że czegoś mi w nim brakuje. Takiej naprawdę niewielkiej rzeczy.

 

 

Niby to Twój kolega, a nie przyszło Ci czasem na mysl aby wejśc z nim w bliższe relacje?

Nie bez kozery spotykamy się od jakiegoś już czasu ;).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...