Jump to content
Ania90

czekam i czekam a e mail weryfikujący nie przychodzi - aktywacja konta

Recommended Posts

Ania90

otoz zalozylam konto tutaj na forum i chcialabym moc w pelni z niego korzystac ale mimo oczekiwan e mail z weryfikacja nie przychodzi. o co chodzi? czy ktos moze mi pomoc?

Guest winteer

Aniu, możesz w pełni korzystać z funkcji - nawet samo napisanie przez Ciebie posta o tym świadczy.. jedynie PW masz jeszcze zablokowane, ponieważ masz mniej niż 10 postów.

W innym przypadku konto trzeba aktywować ręcznie... a to, że do tej pory nie dostałas maila z linkiem aktywującym, to to jest trochę dziwne

Jacold

Czasami forum jest blokowane przez to, że nie dotarł do mnie mail aktywacyjny. Mógłbym prosić o aktywowanie lub ponowne wysłanie tego maila? Pozdrawiam.

Ventus

Przepraszam, jeśli taki temat już jest, ale jestem odrobinę nieuważna i takiegoż nie odszukałam.

Już dość długo czekam, na pełną aktywację konta. Link z potwierdzeniem jeszcze do mnie nie dotarł. Coś jest nie tak, czy muszę po prostu trochę poczekać? Jeśli tak, to ile może to potrwać ?

Guest winteer

Skoro możesz pisać posty, to znaczy, że jesteś aktywowana (masz odpowiedni status)

Guest solo.

ja mam taki problem. kiedy dostane tego maila, bo czekam na aktywacje konta juz tydzien

pomoze ktos?

Guest winteer

Solo, skoro możesz pisać posty, to jesteś aktywowany

Guest winteer

Powysyłałam maile aktywujące do osób, które albo jeszcze ich nie dostały, albo z nich do tej pory nieskorzystały.. mimo wszystko nadal wiszą w systemie jako zarejestrowani ale "nieaktywni".

Dodatkowo tej grupie użytkowników odblokowałam możliwość pozostawienia wpisu w moim profilu, na wypadek gdyby link aktywujący długo nie nadchodził na podany przy rejestracji adres e-mail.. tylko trzeba pamietać, że średni czas nadesłania maila aktywujacego wynosi ok godziny czasu, więc zwykle odrobina cierpliwości wystarczy.

Gdyby ktoś miał wątpliwości co do swojej aktywacji na forum, każdy user ma przypisany status, a jeśli jest ustawiony na "Użytkownik" lub "Młodszy użytkownik" - wtedy to oznacza, że konto jest aktywne i można pisać posty na forum.

Myślę, że to będzie spore ułatwienie :))

jolancia

Ja też mam problem. Dostałam linka, zaktywowałam go ale jak chciałam napisać na forum to się ładowało i ładowało i czekało na weryfikację . Noi teraz jak chcę wejść w to forum to mam informacje że jestem zablokowana. Nie mogę wejść tam. Co robić?

Otrzymałam takiego maila:

bajak odpowiedział właśnie w temacie Powroze z Run i kart Anielskich - w forum Powróżę ... na Forum ezoteryczne Ezoforum.pl.

Link do wątku:

http://www.ezoforum.pl/powroze/68586-powroze-z-run-i-kart-anielskich-new-post.html

Aby zapoznaćsię z treścią wiadomości kliknij powyższy link.

jolancia

Jak go klikam to wyskakuje mi;

jolancia nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:

Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,

Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,

Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,