Skocz do zawartości
Piwiarek

Przekazywanie wysyłanie energii

Rekomendowane odpowiedzi

gullfaxi

Schodzisz poniżej poziomu na którym jeszcze można dyskutować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tyr

Owszem jest budda ale to znaczy tyle co oświecony, a więc to możesz być Ty czy ja czy ktokolwiek...Budda to nie Bóg :) Owszem przeenergetyzowanie się może powodować takie skutki ale zdarza się to bardzo rzadko...co nie znaczy, że nie jest możliwe (wiem z autopsji). Żeby nie było niedomówień ja nie twierdzę, że to co piszę to prawda absolutna, bo to tylko mój punkt widzenia. Nie mówię też, że praca nad sobą to coś złego czy, że trzeba mieć mentora/mistrza aby coś osiągnąć. Chodzi tylko o to, że nie powinno się ograniczać (co sam pisałeś) a odrzucanie pomocy czy też zaangażowania innych w nasz rozwój to jest właśnie nic innego jak ograniczanie się :) To tak jak byś się sam chciał nauczyć kung-fu...nie jest to niemożliwe ale raczej mało prawdopodobne (wiem, że porównanie nie jest najszczęśliwsze bo sztuka walki to umiejętność nabyta , a praca z energią to coś w zasadzie naturalnego dla każdego z nas ale z drugiej strony można powiedzieć, że przecież każdy potrafi komuś przylutować prawda :D)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spike

:D Tyr chodzi mi o to żeby ludzie byli uczuleni na narzucanie im poglądów. Widzisz ten wyżej uważa że jestem smarkacz bo nie wierze w jego levele duchowe. Co to jakieś rpg. Jeśli na kursie uczą takich rzeczy to to trochę nie wskazane.

No a z tym Buddą to mnie poniosło. A co do prze energetyzowania naprawdę w to nie wierze w to co piszesz bo jak już pisałem ludzie by to wykorzystali zabijali by się takimi metodami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Thoth

Panowie proszę pisać na temat. Jak chcecie gadać o pierdołach to proszę prywatnie a tu jest temat o przekazywaniu energii i tylko o tym mowa a nie już wchodzicie na temat buddyzmu, rasizmu i dusz. Każdy z nas przekazuje energię tak samo jednak mamy inne poglądy przy pomocy. Zastanawia mnie czy podczas przekazywania komuś energii robicie to emocjonalnie i coś czujecie czy energetycznie. Ja po prostu robię to na poziomie energetycznym dlatego nikomu nie daje nic od serca :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tyr

Wierzyć Ci nie karze przecież tylko pisze o swoich doświadczeniach :) Co do narzucania poglądów to zgoda bo myśleć samemu umieć trzeba, ale nauka nijak się ma (moim zdaniem) do takiego właśnie narzucania. Przecież cała wiedza jaka zostanie Ci przekazana musi zostać przez Ciebie zweryfikowana i jeśli uznasz, że to zwykły shit to po prostu wywalisz to na śmietnik nie :) Zawsze jednak możesz nauczyć się czegoś naprawdę przydatnego nawet jeśli miałby to być tylko jakiś mały wycinek tego co "nauczyciel" Ci przekazał. Nie ma się co unosić Spike bo Gullfaxi po prostu dzieli się tym co sam wie i w co sam wierzy. Od Ciebie zależy czy to przyjmiesz do swojego światopoglądu czy też odrzucisz (w całości lub we fragmentach) natomiast sama rozmowa i wymiana poglądów już ma aspekt pozytywny zarówno dla Ciebie jak i dla mnie czy Gullfaxi. Poznajemy dzięki niej inne punkty widzenia co zawsze przecież może nam się w przyszłości przydać :)

W temacie ja osobiście zawsze wkładam uczucie w przekaz energetyczny. Zauważyłem, że jest on wtedy znacznie mocniejszy, a i ja sam mniej się męczę jakoś :)

Edytowane przez Tyr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gullfaxi

Ja jestem tylko przekaźnikiem energii ale odczuwam jej przepływ b. silnie ja czuje zimno pacjenci na ogol gorąco przy pracy z pacjentem czuje sie które miejsca pobierają szczególnie dużo energii przy przesyle na odległość najsilniej idzie poprzez ręce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pit

Ja Czuję Wielkie Zimno w W Całym Ciele ,Czuję Nieraz Ciepło .Ostatnio Przewarznie Zimno ,Szególnie Czuję Takie Zimno Gdy Włączę Komputer i Przeglądam Forum ,Jak Przechodzą Ludzie w Koło Mnie To Czuję Jak Wychodzi Ze mnie Energia ,Lub Jak W Moim Otoczeniu Znajduje Się Ktoś Kto Ma Nierównowagę Tej Energii ,Lub Przepity , to Czuję Wtedy Się Wyczerpany Energetycznie ,Podobnie Jak Bym Był Pijany ,Czuję Silny Kaszel,Mdłości ,Dużą Senność Tak Bardzo Że muszę Położyć Się Spać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gullfaxi

Witaj moim zdaniem tak wielkie odpływy energii świadczą o niezlikwidowanych blokadach i pod czepach duchów i bytów zwróć uwagę na tzw. slup światła tam sie podczepiają byty, do przekazywania energii trzeba mieć doskonale oczyszczone i zharmonizowane czakry i połączenie z kosmosem i ziemia .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdzisław44

Jeśli chcecie doznać nieznanego, to poproście admina, by ten zechciał poprosić mnie, o jakieś przedmioty,które pokażą wizualnie, pracę mojej Energii.Każdy może się z nią zmierzyć.Pod wskazany adres,prześlę płytki cd,lub dvd,ale bez filmowego przekazu,za to z dyskografiami zespołów.Macie wybór...To Wasza sprawa. Co wy na to? Zawsze możecie zmierzyć się z nieznanym.Acha.Diabła,jako takiego, nie ma,jako "zło wcielone' Diabeł? Co to takiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gullfaxi

a jedak pycha wypala mózg bez komentarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdzisław44
dobra myśl, szczere życzenie, modlitwa. to wszystko też sposoby na przekazanie energii :)
To są bzdury\;te modlitwy.Żyvczenia,nie mają nic do rzeczy. Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gullfaxi

przyklad w druga strone modlitwa śmierci -jednak dziala racje ma shi-pao dlatego ludzie prosza o modlitwe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi