Skocz do zawartości

BIŻUTERIA


marzenna

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że w skrytce na listy mojego męża znalazłam aksamitny woreczek,w którym było dużo biżuterii,przede wszystkim złote łańcuszki, bransolety. Wszystko bardzo ładne i drogie,ale splątane. Jakiś nieznany mi chłopak (kolega męża) powiedział mi, że mój mąż kupował to wszystko dla swoich kochanek. A po zakończeniu romansu odbierał. Wyjaśnił mi też, że było tych dziewczyn dużo i różne, czasami beznadziejne. Oglądałam to wszystko z przerażeniem i wiedziałam, że to prawda.

Dodam, że niedawno śnił mi się pierścionek z ogromnym brylantem otrzymany od ślubnego. A w styczniu pierścionek, który rozpadł mi się w dłoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze Twoj sen mowi o Twych podswiadomych obawach, lekach dotyczacych meza, boisz sie zdrady meza. Chyba ze w zyciu rzeczywiscie dostarcza ci on powodow do takich podejrzen, dlatego podswiadomosc wyrzuca Ci to podczas snow.

 

[ Dodano: 2007-05-31, 15:50 ]

Bizuteria, jest tylko dodatkowym symbolem, oznacza ona czar, fascynacje(bizuterie kobiety nosza zeby dodac sobie uroku), ale tez jesli jest ona komus wreczana moze byc symbolem uczuc. Ale przeciez Twoj maz we snie najpierw wreczal bizuterie kobietom, a potem zabieral, wiec symbol bizuterii nabiera w Twoim snie znaczenia przedmiotu, ktorym sie manipuluje, by uwiesc Pierscionek- jest symbolem zawarcia zwiazku, ddodatkowo z diamentem( niezwykle drogim kamieniem). Pozniej snilo Ci sie, ze pierscionek rozpadl sie w Twojej dloni.Byc moze podswiadomie lub nie boisz sie rozpadu zwiazku. Przypatrz sie wlasnym odczuciom. Byc moze sen jest 'celowo" przejaskrawiony przez Twoja podswiadomosc (ilosc kochanek, droga bizuteria w duzej ilosci), bo tak duze sa Twe obawy. Powinnas sie z nimi zmierzyc, moze nie ufasz swemu mezowi. Pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za tę interpretację,myślę że jest ona trafna. 3 miesiące temu wyszło na jaw, że mój mąż mnie zdradza. Kilka dni wcześniej miałam sen o rozpadającym się pierścionku.

Rzeczywiście obawiam się jego tajemnic, nie wiem, co ma jeszcze w zanadrzu. Przez ten cały czas, kiedy mnie zdradzał miałam bardzo dużo męczących snów na ten temat, zresztą nie tylko snów, także wizji. Mimo iż starał się w domu być ideałem (i nie mogłam mu nic zarzucić, bo o niczym nie wiedziałam) ja mu nie ufałam, bo wyczuwałam jego ciemną stronę. A sny często nie były symboliczne, ale bardzo dosłowne, z numerami telefonów kochanek włącznie. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony mozna pogratulowac Ci intuicji i proroczych snow, to plus, bo wiesz czego mozesz sie spodziewac (mnie tez sie zdarzaja takie sny i niestety tak jak w Twoim przypadku dotycza raczej negatywnych zdarzen w zyciu), a z drugiej strony to przykre, bo czlowiek tak mocno wszystko przezywa, zwlaszcza jesli dotyczy to najblizszej osoby. Wspolczuje Ci, ale moze po to dostaje sie wlasnie takie wieszcze sny, by z nich korzystac. Namawiam, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...