Skocz do zawartości

dom, ogród i reinkarnacja Kogoś światłego


Gość Vanilia22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vanilia22

Zupełnie nie wiem co sądzić o tym śnie. Jeszcze tak zdumiewającego snu nie śniłam. Otóż przyśnił mi się pewien dom- jakiś ośrodek gdzie udzielano schronienia ludziom zagubionym. Nie był piękny. Wyglądał raczej jak stara rudera, gdzie niedaleko był dworzec autobusowy i jakaś zaniedbana szosa. Gdy weszłam do środka byłam zaskoczona tym co ujrzałam. Znalazłam się w pięknym ogrodzie, gdzie pełno było zieleni i światła. Na altance z białego marmuru zobaczyłam coś pięknego. Wyglądało jak lustro. Ramy były srebrne i gdy światło słońca na nie padło blask srebra prawie mnie oślepił. Ale potem uświadomiłam sobie, że to nie jest prawdziwe lustro, gdyż światło przelatujące przez nie miało różne kolory. Zrozumiałam, że przepuszcza wiązki laseru. I gdy ta myśl się pojawiła zobaczyłam pewnego mężczyznę dobrze ubranego, który spoglądał przez nie w niebo używając tego lustra jak teleskopu. Patrzył w niebo.

Po chwili znalazłam się w ciemnej sali. Przypominała nieco sale lekcyjną. Był tam ogromny teleskop. I ten mężczyzna patrzył przez niego w niebo. Była noc. Zapytałam go czego szuka. Odpowiedział, że czegoś co pozwoli ludzkości pokonać ból i choroby. Poszukiwał jeszcze czegoś co było dla mnie kompletnie zrozumiałe. Ktos potem i powiedział, że to jest Kopernik naszych czasów- taka reinkarnacja. Lecz on powiedział mi, że nie ma zbyt dużo czasu i jest śmiertelnie chory i obawia się, że nie zdąży. Ma córkę, która nie wie o jego istnieniu. W trakcie kolejnych badań on umarł a ja przejęłam jego rolę. Stosowałam jego wskazówki i coś ważnego okryłam.Zobaczyłam taki czerwony kamień, który się świecił i wypływała z niego czerwona wiązka światła. Okazało się, że mogła leczyć ludzi....

Nie wiem czy ktokolwiek mi pomoże. Ale zapewniam, że to nie oglądam filmów fantasy ani książek tego typu... Ten sen przyśnił mi się po rozmowie w sprawie mej przyszłości nie tylko osobistej ale i zawodowej...

 

[ Dodano: 2007-07-23, 13:59 ]

Mam nadzieję, że komuś uda się mi pomóc wyjaśnić ten sen. Opowiedziałam go mojemu narzeczonemu, który też interesuje się snami i szeroko rozumianą ezoteryką. Powiedział, że astronom to może być i on. Lecz stwierdził, że to niezwykły sen i bardzo trudny w interpretacji - uważa jednak ze to jest proroczy sen i odnosi się do mej przyszłości. :???: Proszę uprzejmie o pomoc :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vanilia22 - czytajac twoj sen tez pomyslalam, ze to Twoj Opiekun, ale nic nie napisalam, bo z reguly nie tlumacze snow. slabo sie na tym znam i moge jedynie pisac jak sprawa wyglada w moim odczuciu, ale to nie jest kompetentna wiedza. byc moze Twoj Opiekun dal Ci podstawy do dzialania, ktore teraz Ty musisz wziac w swoje rece?doprowadzil Cie szczesliwie do danego miejsca, dal odpowiednie wskazowki i teraz jest pewien, ze spokojnie pokierujesz swoja "misja":) to, ze odkrylas cos znaczacego moze oznaczac, ze idziesz w dobrym kierunku. to bardzo pozytywny sen. jesli czujesz, ze byl bardziej niezwykly niz pozostale, nie zapominaj o nim. na pewno przyda sie w odpowiednim czasie:) o ile juz sie nie przydaje. pozdrawiam serdecznie.

 

[ Dodano: 2007-07-23, 15:07 ]

jezeli moja interpetacja jest sluszna, to fakt, ze astronom zmarl nie wydaje mi sie czyms negatywnym. odbieram to raczej jako znak, ze wczesniej byl z toba, kierowal i uczyl, a teraz widzi, ze jestes juz gotowa sama podejmowac dzialania. jego slowa mowily o waznych sprawach: bal sie, ze nie zdazy. tego typu wypowiedzi sprawiaja, ze sprezamy sie jeszcze bardziej, czujemy powage sytuacji. byc moze wiec to chcial osiagnac Twoj Opiekun: nawet jesli bedziesz sie potykac, jak kazdy - powinnas isc do przodu, gra jest warta swieczki:)

pozdrawiam jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Dziękuję nie wiem co to oznacza ale z reguły mam pełno tkaich snów... Trudnych w interpetaccji. Czuje poprpstu ze wchodze w nowa drogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...