Jump to content

Rytuały oczyszczające!


Dorotik

Recommended Posts

Dorotik

Witam, czy znacie jakieś rytuały oczyszczające z energii run w przypadku nieprawidłowego obchodzenia się z nimi czy niepoprawnego zniszczenia ich. Chodzi mi o rytuały, które uwolnią od energii run a tym samym uchronią przed odwrotnymi skutkami ich działania, niepożądanymi skutkami. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Guest Jaga_Wiedzma

A na przyszłosć pamietać, ze runy to nie kolorowe znaczki czy kartoniki i tzrba sie z nimi dobrze obchodzić.

Link to post
Share on other sites
Dorotik

ok, macie rację:). Piszecie na forum, że zgłębiacie wiedzę o runach, polecacie różne ksiażki, więc może gdzieś napotkaliście na temat takich rytuałów ochronnych? Będę bardzo wdzięczna za pomoc:)

Link to post
Share on other sites
Dorotik

Mój błąd polegał na tym, że spaliłam skrypt, który zaczął właśnie działać i zastąpiłam go innym, a potem znów do niego wróciłam...A jeżeli spalę te skrypty(oddam żywiołowi jakim jest ogien) i dam sobie z runami spokój na jakiś czas to chyba nie ściągnę na siebie nic złego, prawda?

Edited by Dorotik
Link to post
Share on other sites
Guest Cuk-Ru Pud'Ru

Nie wiadomo,ja znalazłem skrypt sprzed 10 lat.Narysowałem go na futerale do gitary więc nie mogłem go zniszczyć:]

Możliwe że moje problemy wiążą się właśnie z tym skryptem który powinien być zniszczony a nadal istnieje.

Link to post
Share on other sites

Widzisz to jest tak - czy spalisz i dasz sobie spokuj na jakis czas, w tej chwili to nie ma juz znaczenia. Runy powoduja drgnienia Wyrdu.

To tak jakbys rzucajac kamien na spokojna tafle wody spowodowala powoli rozchodzace sie kregi. Tylko te kregi rozchodza sie nie po wodzie - a po niewyobrazalnie wielkiej sieci, splecionej z przeszlosci, terazniejszosci i przyszlosci i losow wszystkich istot - tych ludzkich i tych boskich.

Fala ktora puscilas w ruch nigdy nie znika bez sladu, drgnienie wywolane przez Ciebie wywoluje interakcje z innymi, moze byc wzmocnione lub oslabione. Siec Losu nigdy nie jest w bezruchu - drzy bezustannie.

Warto o tym pamietac przy "zabawie w runy"...zwlaszcza ze tego co sie dzieje w Wyrdzie nikt nie potrafi potem juz zatrzymac czy odwrocic.

Nawet Norny...

Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak... fala poszła...

Żeby jednak jeszcze nie pogarszać sprawy to "złego" skryptu trzeba się pozbyć. Dokładnie go zdrapać, wióry z drewienka czy kartkę papieru spalić, tak żeby nic nie zostało. Co poszło to poszło, ale przynajmniej nie będzie "wysyłać kolejnych fal".

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...